MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyLady Gaga, Sting i Barbara Streisand w duecie z Chrisem Bottim!

Lady Gaga, Sting i Barbara Streisand w duecie z Chrisem Bottim!
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Doceniany za swój dorobek muzyczny na całym świecie, wybitny trębacz smooth jazowy – Chris Botti podkreśla, że swoją muzykę najbardziej lubi utożsamiać z rozrywką i absolutnie nie boi się tego słowa. Zakochany w stylistyce jazzowej, rozwijał swój talent u boku najwybitniejszych. Jego repertuar jednak nie kryje się pod jednym gatunkiem.

Artysta wielokrotnie zaskoczył swoich fanów genialnie odnajdując się m.in. w muzyce popularnej. A czym zaskoczy podczas swoje wrześniowego tournée po Polsce? Przekonamy się niebawem.

REKLAMA

Chris Botti w swojej dotychczasowej karierze sięgał niejednokrotnie do innych gatunków, starając się poszerzać swój repertuar m.in. o nurt popu. Wskazują na to jego wspólne realizacje z takimi gwiazdami, jak: Barbara Streisand, Paul Simon, Mary J. Blige, John Mayer czy nawet Lady Gaga. Z Bottim najbardziej kojarzony jest jednak Sting.

Artysta bardzo często podkreśla jak ważnym momentem w jego życiu był początek współpracy ze Stingiem. Muzycznie było to dla niego spore wyzwanie i wielka nauka pokory, w życiu prywatnym Sting stał się jego mentorem i wielkim przyjacielem.

Materiały promocyjne partnera

„Wyznacza złote standardy, które ja usiłuję osiągnąć” – przyznaje Chris.

Ich wspólne tournee w 2000 i 2001 roku zatytułowane „Brand New Day” zaowocowało w wykonania znane już na całym świecie. Artysta wyruszył we wspólną trasę koncertową również z Barbarą Streisand, w 2012 roku.

– Podczas trzech polskich koncertów, Chris Botti wystąpi razem ze swoim kilkuosobowym zespołem. Z pewnością usłyszymy melodie, które wszyscy znamy, ale może tym razem artysta nas czymś zaskoczy? Trzeba po prostu być na występie, żeby się o tym przekonać – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Trasa koncertowa Chrisa Bottiego w Polsce przewiduje występy w trzech miastach: 5 września – hala Torwar w Warszawie, 6 września – Hala Stulecia we Wrocławiu oraz 7 września – hala Arena Azoty w Szczecinie.

Bilety na wszystkie wymienione wydarzenia będzie można nabywać od piątku, 12 maja, od godziny 10:00, poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA