Lana Del Rey zapowiada klip z The Weekndem i gra “Cherry”

Lana Del Rey

The Weeknd jest jednym z gości na nowej płycie Lany Del Rey. Pojawi się też w promującym album teledysku. Filmik Amerykanka zapowiedziała w jednym ze swoich kanałów społecznościowych. Z kolei na żywo zaprezentowała kolejną premierową piosenkę.

Amerykana 26 maja wyda nową płytę zatytułowaną “Lust For Life”. W tytułowej piosence pojawia się gościnnie Kanadyjczyk The Weeknd.

Wystąpi również w teledysku do tego kawałka, który Lana Del Rey zapowiedziała na swoim Instagramie, wrzucając krótki filmik.

Ponadto podczas jednego z koncertów gwiazda wykonała “Cherry”, kolejny kawałek z nadchodzącego albumu. Amatorski zapis znajduje się poniżej.

Materiał z “Lust For Life” jest inspirowany muzyką lat 50. i 60. m.in. twórczością Joan Baez. Z nowym krążkiem wokalistka przyjedzie do Polski i 19 sierpnia wystąpi na Kraków Live Festival.

Lana Del Ray zasłynęła singlami “Video Games” i “Born To Die”, które promowały album “Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to “Summertime Sadness”, “National Anthem” i “Dark Paradise”. Ostatnia dotąd płyta artystki, “Honeymoon”, miał premierę we wrześniu 2015 roku.

https://www.instagram.com/p/BUSTba4gjZv/

https://www.youtube.com/watch?v=ZIO0pzaPAMQ

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...