MUZOTAKTNEWSYGwiazdyFilm Flying Lotusa latem 2017

Film Flying Lotusa latem 2017
F

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Flying Lotus nakręcił film fabularny, który pokazano już na festiwalu Sundance. Artysta ujawnił, że jego fani będą mogli poznać obraz już latem 2017 roku.

Wszechstronny artysta, który naprawdę nazywa się Steven Ellison i pochodzi z Los Angeles, napisał scenariusz i wyreżyserował film “Kuso”, który jest mieszanką horroru i komedii. Jest też głównym autorem muzyki, chociaż na soundtracku pojawiają się również kompozycje Aphex Twina i Thundercata.

REKLAMA

Obraz został już pokazany na festiwalu Sundance na początku 2017 roku. Latem ma trafić do rozpowszechniania za pośrednictwem internetowych serwisów dystrybuujących filmy. Flying Lotus nie może się nacieszyć tym faktem, bo realizacja “Kuso” wiele go kosztowała. – Prawie zwariowałem – napisał na Twitterze. – Wiele poświęciłem, ale i wiele się nauczyłem. Mam nadzieję, że część z was polubi ten film.

W filmie “Kuso” pojawia się między innymi George Clinton (Parliament, Funkadelic).

Materiały promocyjne partnera

Przypomnijmy, że Flying Lotus wystąpi 20 czerwca w warszawskiej Progresji w ramach Brainfeeder Showcase.

Flying Lotus, znany również jako Captain Murphy, jest producentem i założycielem Brainfeeder. Wydawnictwem “1983” otworzył ścieżkę niemal nowemu gatunkowi muzycznemu, opierającemu się na elektronicznym, jazzowym hip-hopie. Jego ostatnia studyjna płyta to “You’re Dead!” z 2014 roku.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA