Common ze świętą Judy

Common
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Raper, a coraz częściej także aktor, Common, otrzymał kolejną filmową rolę. Gwiazdor dołączył do obsady niezależnego dramatu “Saint Judy”.

Oparty na faktach obraz opowie o specjalizującej się w prawach emigrantów adwokat Judy Wood. Jedna z prowadzonych przez nią spraw, dotycząca afgańskiej imigrantki, doprowadziła do zmiany przepisów dotyczących przyjmowania kobiet przybywających do USA.

W roli głównej wystąpi Michelle Monaghan (“Mission: Impossible III”, “Sekta”). Udział wcześniej potwierdził też Alfred Molina (“Konflikt: Bette i Joan”) i Alfre Woodard jako sędzia Benton, która odegrała ważną rolę w życiu młodej prawniczki. Teraz dołączył Common, a także Mykelti Williamson (“Con Air” Lot skazańców”) i Leem Lubany (“Omar”).

Ponadto na ekranie pojawią się Gabriel Bateman, Ben Schnetzer, Waleed Zuaiter, Kevin Chapman, Aimee Garcia i Peter Krause.

Za kamerą staje Sean Hanish (“Return to Zero”, “Sister Cities”). Zdjęcia już trwają w Los Angeles.

Common to aktor, raper i laureat Oscara (za piosenkę “Glory” do dramatu “Selma”). Ostatnio wystąpił w obrazach “Legion samobójców”, “Barbershop: Na ostro” i “John Wick 2”. Najnowszy album artysty, “Black America Again”, ukazał się w listopadzie 2016 roku. Niedawno zapowiedział udział w thrillerze “Three Seconds” z Rosamund Pike i Clive’em Owenem.

R E K L A M A » atrakcje na wesele