Martyna Rempała po śmierci brata napisała dla niego piosenkę jako Hołd, teraz powraca z nowym utworem!

Silna, ambitna dziewczyna, dla której muzyka jest całym światem. Absolwentka szkoły wokalno –aktorskiej w Krakowie.​ ​Długo szlifowała swój talent uczęszczając na lekcje do przeróżnych nauczycieli śpiewu, coachów. W międzyczasie prowadziła bloga i swój kanał na YouTube, gdzie jej covery ​i piosenki ​obejrzało już kilka​ milionów widzów. Dziś Martyna Rempała prezentuje nowy teledysk do singla zatytułowanego “Daleko stąd”.

Martyna Rempała
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Córka Jacka Rempały- polskiego żużlowca, wielokrotnego medalisty krajowych zawodów młodzieżowych oraz siostra Krystiana Rempały niezwykle utalentowanego żużlowca, drużynowego Mistrza Europy juniorów z 2015 roku. ​Żyjąc w domu wraz ze sportowcami, we krwi ma dyscyplinę i upór w dążeniu do celu​.​ W 2016 r jej ukochany brat Krystian Rempała uległ strasznemu wypadkowi na torze podczas zawodów ligowych​,​ gdzie po 6 dniach zmarł​.​

Martyna w rozpaczy trzymaj​ą​c go do końca​ za r​ę​k​e​ ,​ obiecała bratu ,​ ​że nie pozwoli by o nim zapomniano i w hołdzie zrobi dla niego piosenkę​. ​Niedługo po tym powstała Ballada ,,Nie Tak Miało Być “.

Utwór wstrząsnął wszystkimi fanami Krystiana oraz Martyny. Wzruszył i w dużej mierze pomógł również tym,​ ​którzy wiedzą jak ​trudno pozbierać się po stracie kogoś bliskiego​.​ Martyna otrzymuje po kilkadziesiąt tysięcy wiadomości z podziękowaniami za ten utwór od ludzi, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, a ballada jak sami piszą koi ich ból po stracie ukochanej osoby.

Piosenka ”Nie tak miało być” ma ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube i ciągle przybywa jej nowych słuchaczy. Ta piosenka na zawsze pozostanie w sercach wielu osób!

​Martyna po 5 miesiącach powraca z nowym utworem pt. ”Daleko stąd”. Piosenka opowiada o dojrzałej miłości dwojga ludzi, którym nie było dane być ze sobą. W utworze jest dużo melancholii, smutku,cierpienia. Nic dziwnego w tym , bo utwór powstał w oparciu o prawdziwą historię i namiętną miłość, której doświadczyła sama wokalistka. Ponadto piosenkę skomponował znany głównie z pięknych, emocjonalnych ballad, kompozytor o niezwykle wrażliwej duszy – Adam Konkol.

Teledysk do piosenki powstał w pięknej nadmorskiej aurze. Martyna spaceruję długimi plażami naszego pięknego Bałtyku. W teledysku uchwycone zostały emocje, które towarzyszą wokalistce. Martyna ma za sobą najtrudniejszy czas w życiu. Każdy dzień stara się spełniać muzycznie, próbuję żyć normalnie.

Jednak jak sama mówi ”Nie jest to łatwe. Już nigdy nic nie będzie takie jak dawniej, nikt nie zwróci nam mojego kochanego brata. Strata i ból, który pozostał w moim i moich rodziców sercu jest nieodwracalny”.

Martyna Rempała obecnie pracuję nad pierwszym albumem, który ma ukazać się pod koniec roku lub na początku przyszłego. Do końca nie zdradza, jaka będzie to płyta, ale zapewnia, że piosenki będą miały duży przekaz emocjonalny.

ZOBACZ TELEDYSK
MARTYNA REMPAŁA – NIE TAK MIAŁO BYĆ

ZOBACZ TELEDYSK
MARTYNA REMPAŁA – DALEKO STĄD

Tekst piosenki
Martyna Rempała – Daleko stąd
Teraz kiedy nie ma ciebie
Obok mnie
Oddałabym wszystko, aby cię dotknąć
Gdy już zrozumiałam ze zawsze będziesz daleko gdzieś
Jest już za późno by powstrzymać łzy
Powiedz mi, gdzie popełniliśmy błąd
Czy to wszystko
Czy to już koniec
W sercu swym znajdź bezpieczny dla nas dom
Kochaj mnie zawsze i zabierz nas stad
Daleko stąd
Trudno jest zapomnieć
Zapach twój
Wciąż mam go na sobie, kochanie
Trudno jest zapomnieć
Smak twoich ust
Chce być w twym sercu na zawsze
Powiedz mi, gdzie popełniliśmy błąd
Czy to wszystko
Czy to już koniec
W sercu swym znajdź bezpieczny dla nas dom
Kochaj mnie zawsze i zabierz nas stad
Daleko stąd

R E K L A M A » atrakcje na wesele