Kasia Moś: Z Eurowizji do Progresji (pierwszy klubowy koncert)

Kasia Moś
fot. Dominika Cuda (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Kasia Moś, polska reprezentantka w konkursie Eurowizji, zapowiedziała pierwszy klubowy koncert. Odbędzie się on 1 czerwca w warszawskim klubie Progresja.

– Podczas koncertu usłyszycie utwory z płyty “Inspination” oraz parę premierowych kompozycji – zachęca Kasia Moś. – Nie zabraknie oczywiście “Flashlight”:) Do zobaczenia!!!

Kasia Moś pochodzi z artystycznej rodziny. Córka dyrygenta, skrzypka i kameralisty, dyr. artystycznego orkiestry kameralnej Aukso Marka Mosia oraz Joanny Moś – altowiolistki, malarki, hobbystycznie zajmującej się projektowaniem ubioru. Siostra Mateusza Moś – skrzypka, kompozytora oraz producenta jej debiutanckiej płyty. Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu. W 2009 roku ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Współpracowała z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna “Pasja Świętego Marka”. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu “Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie.

Występowała w zespole “The Pussycat Dolls Burlesque Review”, była finalistką III edycji programu “Must Be The Music”, a także brała udział w kompozycji Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego “Obce ciało”.

Ponadto wystąpiła podczas takich festiwali jak: Spring Break, Carpathie Festiwal, Festiwal Top Trendy, Festiwal Woodstock, 52 KFPP w Opolu. Jest twarzą muzycznych reklam Link4.

W 2015 roku ukazał się jej debiutancki album “Inspination”, na płycie znajduje się 13 utworów – to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś, połączenie elektroniki i soulu z elementami popu, zaś do współpracy został zaproszony młody producent Essex.

Trzykrotnie brała udział w konkursie polskich preselekcji z utworami – “I Wanna Know” (2006), “Addiction” (2016) i “Flashlight” (2017).

“Flashlight” to wspólna kompozycja polsko – szwedzko – angielska, z którą w tym roku reprezentowała Polskę podczas Eurowizji.

Obecnie Kasia pracuje nad nowym albumem.

ZOBACZ TELEDYSK
KASIA MOŚ – FLASHLIGHT

Tekst piosenki
Kasia Moś – Flashlight
Like a bullet from a smoking gun
They try to tell us that we don’t belong
Creeping round at the depth of night
Just two shadows in love we were ghosts
Two hearts we’re invincible
When we’re together we’re untouchable
Haunted by if it’s wrong or right
Shadows in love we were ghosts
Fire, like a burning desire,
Taking me higher,
walk in a wire,
We will never come down
It’s like s flashlight burning in our eyes
You call the dogs off, I got them hypnotized
You never catch us, take us by suprise
Running faster at the speed of light
Falling deeper got you in the sight
Bringing down your eyes in the sky
Like two animals on the run
Not afraid to fly into the sun
Invisible we don’t leave a trace
We’re shadows in love we were ghosts
Fire, like a burning desire,
Taking me higher,
walk in a wire,
We will never come down
It’s like s flashlight burning in our eyes
You call the dogs off, I got them hypnotized
You never catch us, take us by suprise
Running faster at the speed of light
Falling deeper got you in a sight
Bringing down your eyes in the sky

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!