Sia śpiewa dla Wonder Woman

Sia śpiewa dla Wonder Woman

Sia ostatnio coraz chętniej współpracuje z Hollywood. Najnowszą piosenkę nagrała do superprodukcji “Wonder Woman”.

Utwór nosi tytuł “To Be Human”. Do współpracy przy kawałku Australijka zaprosiła Labrintha, który wystąpił gościnnie w nagraniu. Numer powstał do filmu “Wonder Woman” z Gal Godot w roli tytułowej.

Piosenki można posłuchać poniżej. Soundtrack trafi do sprzedaży tego samego dnia, którego obraz trafi do kin, czyli 2 czerwca. Akcja “Wonder Woman” rozgrywa się w czasie I wojny światowej.

– Nim została Wonder Woman (Gal Gadot) była Dianą, księżniczką Amazonek, wyszkoloną, by być niepokonaną wojowniczką – czytamy w oficjalnym opisie.

– Wychowana na rajskiej wyspie, poznaje amerykańskiego pilota, który rozbija się u wybrzeży. Kiedy opowiada jej o wielkim konflikcie, który ma miejsce na świecie, Diana opuszcza dom, przekonana, że może zatrzymać zagrożenie. Walcząc w wojnie, która ma zakończyć wszystkie wojny, Diana odkrywa swe moce i swe przeznaczenie.

W obsadzie znaleźli się ponadto David Thewlis, Said Taghmaoui, Elena Anaya i Ewen Bremner.Za kamerą stanęła Patty Jenkins. Za scenariusz odpowiadają Geoff Johns i Allan Heinberg.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców.

Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”. Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej najnowsze wydawnictwo to “This Is Acting” ze stycznia 2016 roku.

Sia nagrała piosenki do filmów “Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”, “Lion. Droga do domu” czy “Polująca z orłami”.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...