MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMuse przypomni stare rarytasy

Muse przypomni stare rarytasy
M

REKLAMA
REKLAMA

Zespół Muse szykuje wydawnictwo z rarytasami z początków kariery. Wokalista tria Matt Bellamy opowiedział, czego można spodziewać się po zestawie.

Kompilacja nosi tytuł “Origin Of Muse” i powinna ukazać się jeszcze w tym roku. Ma to być swoiste kompendium składająca się dwóch pierwszych albumów bandu, “Showbiz” (1999) i “Origin Of Symmetry” (2001) wzbogaconych o wczesne dema i rarytasy pochodzące z sesji do płyt.

REKLAMA

– To będzie swoista muzyczna autobiografia – wyjaśnia frontman. – Zasadniczo to historia tego, jak doszliśmy do realizacji “Origin Of Symmetry”.

Muse niedawno zaprezentowali nowy singel, “Dig Down”. Teledysk Teledysk do kawałka można obejrzeć poniżej.

Trio zadebiutowało w 1999 roku albumem “Showbiz”. Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery “Uno” i “Sunburn”. Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory “New Born”, “Bliss” i “Plug In Baby”, które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu “Origin of Symmetry”. Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem “Absolution”. Płyta, na której znalazły się nagrania “Time Is Running Out” i “Hysteria” zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to “Black Holes and Revelations” (2006), “The Resistance” (2009), “The 2nd Law” (2012) i ostatni “Drones” (2015).

R E K L A M A » atrakcje na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Muse
REKLAMA