Baasch rusza w trasę koncertową. Sprawdź, gdzie zagra (daty, miejsca)

Baasch
Baasch fot. Piotr Porebsky (Metaluna)

Warszawski producent, wokalista i autor tekstów Baasch, zapowiedział serię koncertów, podczas których promować będzie swój drugi album “Grizzly Bear With A Million Eyes”.

Trasa rozpocznie się 26 maja w Katowicach. Kolejne przystanki to: Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Koszalin, Toruń i Rawicz. “Live Tour With A Million Eyes” to pieczołowicie przygotowane widowisko.

Baasch, występujący do tej pory z perkusistą Robertem Alabrudzińskim, do składu koncertowego zaprosił dodatkowo dwóch nowych muzyków, a także przygotował specjalną oprawę świetlną koncertów.

Na płycie “Grizzly Bear With A Million Eyes”, która miała premierę w kwietniu 2017 roku, znalazło się 10 utworów, a gościnnie pojawili się Mary Komasa i Wojtek Urbański (Rysy). Poniżej można obejrzeć tekstówkę do pochodzącego z krążka singla “Fall”.

Oto harmonogram trasy:
26 maja – Katowice, Kato Zwei
27 maja – Warszawa, Niebo
1 czerwca – Poznań, Nocny Targ Towarzyski
15 czerwca – Kraków, Szpitalna 1
16 czerwca – Opole, Teatr Kochanowskiego
21 czerwca – Koszalin, Festiwal Debiutów Filmowych “Młodzi i Film”
22 czerwca – Toruń, TBA
30 lipca – Rawicz, 17. Ogólnopolski Przegląd Sztuki Współczesnej Forma

Baasch na koncie ma współpracę m.in. z: Rysami, Bokką, Noviką i Rubber Dots. Jego utwory doczekały się remiksów czołowych producentów polskiej ambitnej sceny elektronicznej (m.in. Agim, Zamilska, Mooryc, Jaaa!, Rysy). Jest także autorem świetnie przyjętej ścieżki dźwiękowej do głośnego filmu Tomka Wasilewskiego “Płynące wieżowce”.

R E K L A M A » atrakcje na wesele