Halsey z wokalistką Fifth Harmony, Lauren Jauregui

Halsey z wokalistką Fifth Harmony, Lauren Jauregui
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Wschodząca gwiazda electropou, Halsey, zaprezentowała kolejny utwór zapowiadający jej drugi studyjny album “Hopeless Fountain Kingdom”.

Wcześniej wokalistka znana z hitu The Chainsmokers “Closer” podzieliła się kawałkami “Now Or Never” i “Eyes Closed”. Teraz do sieci trafiła piosenka “Strangers”. W kobiecym, utworze w klimacie lat 80. artystkę wspiera Lauren Jauregui, członkini Fifth Harmony. Nagrania można posłuchać poniżej.

Druga płyta 22-letniej Amerykanki, “Hopeless Fountain Kingdom”, ukaże się 2 czerwca. Wśród gości na krążku znajdą się również Quavo i Cashmere Cat.

Tracklista płyty wygląda następująco:
1. The Prologue
2. 100 Letters
3. Eyes Closed
4. Alone
5. Now Or Never
6. Sorry
7. Good Mourning
8. Lie (featuring Quavo)
9. Walls Could Talk
10. Bad At Love
11. Strangers (featuring Lauren Jauregui)
12. Devil In Me
13. Hopeless (featuring Cashmere Cat)

Halsey zadebiutowała w sierpniu 2015 roku płytą “Badlands”. Właśnie na tym krążku znalazł się jej przebój “Castle”, który trafił również na ścieżkę muzyczną do obrazu “Łowca i Królowa Lodu”. Artystka ma na koncie też hit “Closer” nagrany z The Chainsmokers. Ponadto zrealizowała piosenkę “Not Afraid Anymore” do filmu “Ciemniejsza strona Greya” (“Fifty Shades Darker”). Pojawiła się także w serialu “Roadies” Camerona Crowe’a.

R E K L A M A » atrakcje na wesele