Martyna Rempała: Młoda, seksowna i utalentowana wokalistka (ZDJĘCIA)

Martyna Rempała
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Martyna Rempała to silna, ambitna dziewczyna, dla której muzyka jest całym światem! Tylko u nas możecie zobaczyć nową sesję zdjęciową młodej wokalistki.

Kim jest Martyna Rempała?! Absolwentka szkoły wokalno-aktorskiej w Krakowie.​ ​Długo szlifowała swój talent uczęszczając na lekcje do przeróżnych nauczycieli śpiewu, coachów. W międzyczasie prowadziła bloga i swój kanał na YouTube, gdzie jej covery ​i piosenki ​obejrzało już kilka​ milionów widzów.

Córka Jacka Rempały- polskiego żużlowca, wielokrotnego medalisty krajowych zawodów młodzieżowych oraz siostra Krystiana Rempały niezwykle utalentowanego żużlowca, drużynowego Mistrza Europy juniorów z 2015 roku. ​Żyjąc w domu wraz ze sportowcami, we krwi ma dyscyplinę i upór w dążeniu do celu​.​

W 2016 roku jej ukochany brat Krystian Rempała uległ strasznemu wypadkowi na torze podczas zawodów ligowych​,​ gdzie po 6 dniach zmarł​.​ Martyna w rozpaczy trzymaj​ą​c go do końca​ za rękę,​ obiecała bratu,​ ​że nie pozwoli, by o nim zapomniano i w hołdzie zrobi dla niego piosenkę​. ​Niedługo po tym powstała emocjonalna ballada pt. “Nie Tak Miało Być”.

Utwór wstrząsnął wszystkimi fanami Krystiana oraz Martyny. Wzruszył i w dużej mierze pomógł również tym,​ ​którzy wiedzą jak ​trudno pozbierać się po stracie kogoś bliskiego​.​

Martyna otrzymuje po kilkadziesiąt tysięcy wiadomości z podziękowaniami za ten utwór od ludzi, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, a ballada jak sami piszą koi ich ból po stracie ukochanej osoby.

Piosenka ”Nie tak miało być” ma ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube i ciągle przybywa jej nowych słuchaczy. Ta piosenka na zawsze pozostanie w sercach wielu osób!

ZOBACZ TELEDYSK
MARTYNA REMPAŁA – NIE TAK MIAŁO BYĆ

​Martyna po 5 miesiącach powraca z nowym utworem pt. ”Daleko stąd”. Piosenka opowiada o dojrzałej miłości dwojga ludzi, którym nie było dane być ze sobą. W utworze jest dużo melancholii, smutku i cierpienia.

Nic dziwnego w tym, bo utwór powstał w oparciu o prawdziwą historię i namiętną miłość, której doświadczyła sama wokalistka. Ponadto piosenkę skomponował znany głównie z pięknych, emocjonalnych ballad, kompozytor o niezwykle wrażliwej duszy – Adam Konkol.

Teledysk do piosenki powstał w pięknej nadmorskiej aurze. Martyna spaceruję długimi plażami naszego pięknego Bałtyku. W teledysku uchwycone zostały emocje, które towarzyszą wokalistce. Martyna ma za sobą najtrudniejszy czas w życiu. Każdy dzień stara się spełniać muzycznie, próbuję żyć normalnie.

”Nie jest to łatwe. Już nigdy nic nie będzie takie jak dawniej, nikt nie zwróci nam mojego kochanego brata. Strata i ból, który pozostał w moim i moich rodziców sercu jest nieodwracalny” – wyznaje Martyna.

ZOBACZ TELEDYSK
MARTYNA REMPAŁA – DALEKO STĄD

Martyna Rempała obecnie pracuję nad pierwszym albumem, który ma ukazać się pod koniec roku lub na początku przyszłego. Do końca nie zdradza, jaka będzie to płyta, ale zapewnia, że piosenki będą miały duży przekaz emocjonalny.

ZOBACZ ZDJĘCIA

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
PODZIEL SIĘ