Three Days Grace: Wygraj bilet na koncert w Polsce!

Three Days Grace: Wygraj bilet na koncert w Polsce!

9 lipca 2017 zespół Three Days Grace wystąpi w Gdańsku! Mamy dla Was dwa zaproszenia na ten koncert – poniżej znajdziecie szczegóły konkursu.

Three Days Grace
Three Days Grace fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Już 9 lipca na deskach Klubu B90 wystąpi kanadyjska formacja Three Days Grace!

Grająca metal alternatywny ekipa z Norwood powstała w 1997 roku, na kanwie zespołu Groundswell. Pod tą nazwą muzycy nagrali w 1995 album zatytułowany “Wave of Popular Feeling”. Dwa lata później zespół zmieniłnazwę, a w 2003 roku wydał swój debiutancki album, zatytułowany po prostu “Three Days Grace”.

Dziś grupa ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych, spośród których ostatni – “Human” – ukazał się w 2015 roku. Składający się z dwunastu utworów krążek promowały single “I Am Machine” oraz “Painkiller”, które trafiły na szczyt notowania Active Rock Radio.

Zespół może pochwalić się licznymi sukcesami oraz nagrodami przemysłu fonograficznego, jak chociażby pierwszym miejscem na liście “Billboards Hard Rock Chart” dla “Transit Of Venus”, czy nominacją dla Najlepszej Płyty Roku według Juno Awards.

Na koncie zespołu są także platynowe płyty “Three Days Grace” [2003] oraz “One-X” [2006], a także złoty krążek “Life Starts Now” [2009].

Obecnie skład zespołu tworzą: Barry Stock, Brad Walst, Neil Sanderson oraz Matt Walst.

Zespół przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Drugi z nich odbędzie się w klubie Stodoła w Warszawie.

POSŁUCHAJ SINGLA
I AM MACHINE

KONKURS MUZOTAKT.pl
WYGRAJ BILET NA KONCERT

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj bilet na koncert zespołu Three Days Grace, który odbędzie się 9 lipca w klubie B90, w Gdańsku. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie i polubią nasz fanpage:

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Kiedy po raz pierwszy zespół Three Days Grace wystąpił w Polsce? Podaj miejsce i datę koncertu. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 9 czerwca br.