LCD Soundsystem są gotowi

LCD Soundsystem
LCD Soundsystem fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

James Murphy ogłosił, że najnowszy album formacji LCD Soundsystem jest już gotowy. Do wyznania doszło podczas Sasquatch! Music Festival.

Podczas festiwalu organizowanego w George, w stanie Waszyngton lider formacji LCD Soundsystem, James Murphy, powiedział, że ich najnowsze dzieło jest gotowe. Na informację o nowym albumie grupy fani czekali od dłuższego czasu. W styczniu wokalista tłumaczył, że następca płyty “This is Happening” jest nadal przygotowywany, ale będzie wkrótce skończony.

Na zapowiadanym albumie LCD Soundsystem najprawdopodobniej znajdą się niedawno wydane single “Call The Police” i “American Dream”.

Formacja dowodzona przez Murphy’ego w 2016 roku podpisała kontrakt z Columbia Records.

Trzeci i ostatni dotąd longplay LCD Soundsystem, “This Is Happening”, miał premierę w maju 2010 roku. Zespół zakończył działalność koncertem, który odbył się w kwietniu 2011 roku w Madison Square Garden. Grupa wróciła na scenę 4 lata później. Formacja, znana z tanecznych przebojów “Daft Punk Is Playing at My House”, “Yeah” i “All My Friends”, wystąpiła w 2016 roku na Open’erze w Gdyni.

R E K L A M A » atrakcje na wesele