Ojciec zmarłej Bobbi Kristiny Brown otrząsnął się już po śmierci córki i wrócił na scenę. Wokalista wystąpił razem z Macy Gray.

Przypomnijmy, że 22-letnia Bobbi Kristina była podtrzymywana w stanie śpiączki od końca stycznia, kiedy to znaleziono ją nieprzytomną w wannie w jej mieszkaniu. Prawie pół roku później rodzina postanowiła odłączyć dziewczynę od aparatury podtrzymującej życie. Bobbi Kristina zmarła 26 lipca.

Bobby Brown zdecydował wrócić do koncertowania. Zaśpiewał razem z Macy Gray na Smooth Summer Jazz 2015 w sobotę (23 sierpnia). Para wykonała w duecie ich wspólny utwór “Real Love”.

Zanim wokalista opuścił scenę, podziękował wszystkim fanom za wsparcie i modlitwy.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że były chłopak Bobbi Kristiny Brown, Nick Gordon, odwiedził jej grób. Przypomnijmy, że rodzina dziewczyny nie zgodziła się, by ten wziął udział w jej pogrzebie.

ZOBACZ TELEDYSK
REAL LOVE | MACY GRAY feat. BOBBY BROWN

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...