Airbourne już wkrótce w Polsce

Airbourne
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Po niezwykle ciepło przyjętych zeszłorocznych koncertach, Airbourne wracają do Polski. Airbourne pojawią się 30 maja w warszawskim klubie Proxima oraz 31 maja w gdyńskim Uchu.

Podczas zbliżających się koncertów muzycy promować będą najnowszy, czwarty już w karierze album “Breakin’ Outta Hell”. Wydawnictwo ukazało się 14 października 2016 roku. Jest to czwarty krążek w dyskografii grupy.

Airbourne to wyznający maksymę work-hard / play-hard australijski zespół prowadzony przez braci Joela i Ryana O’Keeffe.

Muzycy spędzili ostatnie 10 lat wierni rock’n’rollowej etyce – żyjąc w trasie, wyprzedając największe sale koncertowe, pojawiając się na plakatach obok legendarnych nazw od Iron Maiden do The Rolling Stones i wydając trzy świetnie przyjęte płyty.

Nowy, czwarty album Airbourne można podsumować krótko: maksimum energii, maksimum rozrywki. Płyta została wyprodukowana przez Boba Marlette’a (który również trzymał pieczę nad brzmieniem debiutu grupy, płyty “Runnin’ Wild” z 2007 roku), zaś miksy powierzono Mike’owi Fraserowi, znanemu ze współpracy m.in. z Aerosmith, Van Halen czy Metallicą.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!