Doda i Virgin szykują się do koncertu z Guns N’ Roses (WIDEO)

Virgin
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Doda i zespół Virgin opublikowali koncertowe nagranie, które ma przygotować fanów do ich występu przed Guns N’ Roses.

– Mała niespodzianka od Dody i przedsmak tego, co będzie się działo na koncercie Virgin 20 czerwca przed koncertem Guns N’ Roses – czytamy na Facebooku.

Dowodzona przez wokalistkę kapela zaprezentowała swój cover przeboju GN’R, “Sweet Child O’Mine”. Wideo, które można obejrzeć poniżej, pochodzi z DVD “Riotka Tour”, które miało premierę wiosną 2017 roku.

Koncert Guns N’ Roses odbędzie się 20 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk. W roli supportu poza Virgin wystąpi również Killing Joke. Bilety na LiveNation.pl.

Zespół Virgin pojawił się na naszej scenie muzycznej 17 lat temu, zagrał na wszystkich znaczących festiwalach, zdobywając ponad 70 prestiżowych nagród, a co najważniejsze na zawsze zapisał się w historii polskiej muzyki.

W 2016 roku, po 10 latach milczenia liderka grupy – Dorota “Doda” Rabczewska oraz założyciel Virgin – Tomasz Lubert, postanowili reaktywować zespół. Premiera czwartego albumu Virgin pt. “Choni” miała miejsce w listopadzie 2016 roku. Płytę promował klip do utworu “Kopiuj-wklej”.

R E K L A M A » atrakcje na wesele