Selena Gomez nie nagrywa jednak z The Weekndem

Selena Gomez
Selena Gomez fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Selena Gomez zaprzeczyła, jakoby pracowała z The Weekndem, obecnie swoim chłopakiem, nad wspólną piosenką.

Amerykańskie media niedawno podały, że gwiazda popu i aktorka oraz kanadyjski muzyk szykują kawałek zatytułowany “In Her Element”. Informacja o utworze pojawiła się na Wikipedii, na stronie poświęconej autorowi piosnek, Maksowi Martinowi. Okazuje się, że wiadomość nie była prawa.

– Przykro mi, ale ludzie nie dostaną tego, czego oczekują. To nieprawda – krótko ucięła spekulacje Gomez podczas radiowego wywiadu.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku. Gwiazdę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”.

Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana jest (jako producentka) w serial “13 Reasons Why”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania “Wicked Games”. Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem “Kiss Land”. Na drugi longplay “Beauty Behind the Madness” fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną.

Muzyk nagrał też przebój “Earned It” na ścieżkę muzyczną “Pięćdziesięciu twarzy Greya”, za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey. W listopadzie 2016 roku ukazał się jego najnowszy album “Starboy”. 30 czerwca laureat Grammy wystąpi na Open’erze.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...