Niemiecki zespół Fun Factory powraca z nowym utworem, do którego klip do został zrealizowany w Polsce!

Sprzedali ponad 22 miliony płyt i singli, są legendą eurodance, nie raz gościli w Polsce, gdzie zawsze przyjmowano ich owacyjnie. Zabawa jest w nim przednia. Nowy numer, który nagrali Toni Cottura, Stephan Browarczyk, Balca Tözün i Anthony Freeman (będący w zespole od 2013 roku), nosi tytuł “Let’s Get Crunk”. To klasyczny kawałek dla Fun Factory. Emanujący, co dziwić nie może, dobrą zabawą i tanecznymi rytmami. W klipie nie brakuje pięknych dziewczyn, efektownych samochodów i rozrywki na skuterach wodnych. Teledysk został zrealizowany w Polsce, w Olsztynie.

Piosenkę wyprodukował Eric Chase, a napisali ją Achim Jannsen, Marcel-Jerome Gialeles, Toni Cottura, Anthony Freeman, Stephan Browarczyk, Balca Tözün i Rekardo Heilig.

Warto przypomnieć, że grupa Fun Factory powstała w 1992 roku i wylansowała kilka wielkich światowych hitów, jak “Don’t Go Away”, “Celebration/Take Your Chance”, “I Wanna B With U”, czy “Close To You”. Płyty i single niemieckiego zespołu rozeszły się w ponad 22 milionach egzemplarzy! A grupa bynajmniej nie zamierza na tym poprzestać. Sądząc po tak świetnym singlu jak “Let’s Get Crunk”, liczba ta dość szybko się zmieni.

ZOBACZ TELEDYSK
FUN FACTORY – LET’S GET CRUNK

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!