Posłuchaj podopiecznego Pharrella Williamsa

Do streamingu i serwisów cyfrowych trafiła EP-ka Buddy’ego, kalifornijskiego rapera, podopiecznego Pharrella Williamsa. Materiał nosi tytuł “Ocean & Montana” i promuje go singel “Find Me”.

Kariera Buddy’ego zaczęła się w wieku 18 lat od wyprodukowanego przez Neptunes undergroundowego hitu “Awesome Awesome”. Raper nie osiadł na laurach, ale spędził pięć lat szlifując swoje umiejętności i pracując w tandemie z mentorem – Pharrellem Williamsem.

W ciągu dwóch ostatnich lat Buddy współpracował ze wszystkimi – od Nipseya Hussle’a z jego rodzinnego Compton, po największych graczy w rapie takich jak Chance The Rapper, Wiz Khalifa, BJ The Chicago Kid i A$AP Rocky.

Pod koniec 2016 roku Buddy wydał singel “Shine”, który natychmiast zdobył uznanie fanów i zainteresowanie mediów. Jak napisali Pigeon & Planes, utwór pokazał, że “Buddy jest równie dobry w śpiewaniu, co rapowaniu”. XXL” z kolei określił utwór “jedną z najlepszych piosenek wydanych w tym miesiącu”. Dla rapera z Compton rok 2017 może okazać się przełomowy. Właśnie wrócił z Coachelli, podczas której pozował do zdjęć z Erykah Badu, tańczył z Rihanną i dyskutował o rodzicielstwie z Solange.

EP-ka “Ocean & Montana” opowiada o zupełnie innych miejscach, niż Compton – o ulicach, którymi uciekał prosto na plażę w Santa Monica. To tam rozpoczęła się jego współpraca z Kaytranadą, jednym z obecnie najbardziej cenionych przez krytykę producentów.

Wydawnictwo promuje singel “Find Me”, do którego zrealizowano teledysk. W klipie Buddy budzi się w samochodzie lewitującym wśród chmur.

Tracklista “Ocean & Montana”:

1. Find Me
2. Guillotine
3. World Of Wonders
4. A Lite
5. Love Or Something

R E K L A M A » atrakcje na wesele