Ariana Grande szykuje numer z Nicki Minaj i Miley Cyrus dla Manchesteru

Ariana Grande
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande szykuje specjalny utwór ku pamięci ofiar ataku terrorystycznego w Manchesterze.

Ariana Grande, autorka przeboju “Dangerous Woman” chce we współpracy z Nicki Minaj i Miley Cyrus nagrać inspirującą, podnoszącą na duchu piosenkę. Numer ma traktować o miłości i tolerancji a przeciwstawiać się nienawiści oraz przemocy.

Przypomnijmy, że Amerykanka zapowiedziała też charytatywny koncert w Manchesterze. Show pod hasłem One Love Manchester odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca.

Dochód z występu, który odbędzie się na stadionie Old Trafford a także planowanego singla, przekazany zostanie poszkodowanym w wyniku niedawnego ataku terrorystycznego, do którego doszło tuż po koncercie Grande.

Razem z wokalistką w wielkiej dobroczynnej imprezie udział wezmą także Justin Bieber, Katy Perry, Coldplay, Miley Cyrus, Take That, Usher, Pharrell Williams i Niall Horan.

Artystka odwołała najbliższe występy, w tym dwa planowane w Łodzi.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!