Doda apeluje! Konkretnie i mocno wypowiedziała się o polskim show-biznesie! Gwiazdy w szoku! (WIDEO)

Doda była jednym z gości Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2017. Dziewczyna, która przyjechała z jedną walizką z Ciechanowa do Warszawy i podbiła polską scenę muzyczną mówi szczerze o polskim show-biznesie! Co powiedziała na Gali? Sprawdźcie poniżej.

W ostatni weekend, Doda, czyli Dorota Rabczewska (wokalistka zespołu Virgin) uczestniczyła w uroczystej gali, w trakcie której odebrała nagrodę za 18-lecie swojej działalności artystycznej, tej solowej i związanej z zespołem Virgin.

Odbierając statuetkę artystka wygłosiła mocne przemówienie, w którym w bardzo ostrych słowach skomentowała polski show-biznes i nie tylko.

Dorota Rabczewska, choć budzi skrajne emocje, swoim ostatnim wystąpieniem zjednała sobie internautów. Jej mowę z Wielkiej Gali Gwiazd Plejady zobaczyło już pół miliona osób, które w bardzo pozytywny sposób komentują jej wypowiedź.

Odbierając nagrodę za 18 lat aktywności zawodowej, Doda wypowiedziała się na wiele tematów, w show-biznesowym światku uważanych za tabu.

Piosenkarka nie szczędziła mocnych słów, a miny osób zgromadzonych na widowni wyraźnie wskazywały na to, że ma dużo racji… Co tu dużo mówić – duża część zgromadzonych miała bardzo nieciekawy wyraz twarzy. Rabczewska odniosła się również do sytuacji, jaka miała miejsce kilka dni temu w Cannes i zwróciła się wprost do swojej byłej przyjaciółki, Agnieszki Jastrzębskiej…

Zespół Virgin pojawił się na naszej scenie muzycznej 17 lat temu, zagrał na wszystkich znaczących festiwalach, zdobywając ponad 70 prestiżowych nagród, a co najważniejsze na zawsze zapisał się w historii polskiej muzyki.

W 2016 roku, po 10 latach milczenia liderka grupy – Dorota „Doda” Rabczewska oraz założyciel Virgin – Tomasz Lubert, postanowili reaktywować zespół. Premiera czwartego albumu Virgin pt. „Choni” miała miejsce w listopadzie 2016 roku. Płytę promował klip do utworu „Kopiuj-wklej”.

R E K L A M A » atrakcje na wesele