MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyJessie Ware wraca do Polski (koncert w Gdańsku i Warszawie)

Jessie Ware wraca do Polski (koncert w Gdańsku i Warszawie)
J

REKLAMA
REKLAMA

Uwielbiana w naszym kraju angielska wokalistka Jessie Ware znów odwiedzi Polskę. Autorka przebojów „Say You Love Me” i „Wildest Moments” wystąpi 26 lipca w gdańskim Starym Maneżu i 27 lipca w warszawskim Palladium.

Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Peñate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona.

Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album – „Running” oraz „Wildest Moments” – wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R&B i muzyki tanecznej.

REKLAMA

Debiutancki album „Devotion” potwierdził talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i wyjątkowym głosem.

Drugi album, „Tough Love”, to fuzja elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco.

Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel.

Od czasu ostatnich występów w Polsce artystka została mamą, nagrała balladę promującą film „Zanim się pojawiłeś”, a singel „Say You Love Me” zyskał miliony odtworzeń na YouTube.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA