MUZOTAKTMUZYKANowy singielSZA przedstawia nową piosenkę pt. "Broken Clocks"

SZA przedstawia nową piosenkę pt. “Broken Clocks”
S

REKLAMA
REKLAMA

SZA, neosolulowa wokalistka, koleżanka Kendricka Lamara z wytwórni zaprezentowała nowy singel, zapowiadający jej nadchodzącą płytę “CNTRL”.

Po nagraniu “Love Galore” z udziałem Travisa Scotta oraz “Drew Barrymore”, artystka podzieliła się z fanami piosenką “Broken Clocks”. Klimatycznego kawałka można posłuchać poniżej.

REKLAMA

Numery zapowiadają album “CTRL”, który ukaże się 9 czerwca nakładem Top Dawg Entertainment. SZA jest jedyną kobietą związaną z wytwórnią (kontrakty mają m.in. Kendrick Lamar i ScHoolboy Q).

– Napisałam piosenki o swoim młodym życiu – opowiadała wcześniej wokalistka.

– O obozach z dala od rodziców, o byciu jedyną czarną dziewczyną choć zauważyłam to dopiero, jak byłam starsza, o problemach z chłopakami, nienawiści do samej siebie, dorastaniu, o Bogu. Po raz pierwszy piszę o swoim życiu dosłownie, a nie w przenośni.

Solána Rowe, jak naprawdę nazywa się SZA, ma na koncie EP-ki “See.SZA.Run” (2012), “S” (2013) i “Z” (2014). Współpracowała z taki twórcami jak Kendrick Lamar czy Chance the Rapper. Wśród inspiracji wymienia Billie Holiday, Red Hot Chili Peppers, Björk, Jamiroquai czy Wu-Tang Clan.

Przeczytaj również: Big Boi siedzi na tronie (zobacz teledysk do utworu „Kill Jill”)

POSŁUCHAJ SINGLA
SZA – BROKEN CLOCKS

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • SZA
REKLAMA