Sylwia Przybysz to nowa gwiazda na polskim rynku muzycznym. Została odkryta przez wytwórnię MyMusic. Dziś prezentuje nowy teledysk do singla “Turn The Page”.

Nastolatka ma szansę powtórzyć sukces Saszan, Dawida Kwiatkowskiego czy Juli. Kim jest nowa twarz wytwórni My Music?

Sylwia Przybysz dziś obchodzi swoje 17 urodziny (28 sierpnia). Ma 169 cm wzrostu, waży 53 kilogramy. Mieszka w Krasińcu/Szczukach.

Została zauważona dzięki coverom znanych piosenek, jakie zamieszczała na swoim kanale muzycznym w serwisie YouTube. Jest samoukiem, nigdy nie uczyła się śpiewać w żadnej szkole.

Prywatnie jest blisko związana z Damianem Skoczykiem, młodym wokalistą znanym z przeboju “Zawsze Ty”. Jest fanką One Direction i Justina Biebera. Fani nazywają ją “Sysia”.

“W dniu, w którym zaśpiewałam swoją piosenkę obok Dawida Kwiatkowskiego, Honoraty Skarbek i Saszan, zdałam sobie sprawę, że moje marzenia stają się rzeczywistością” – mówi w wywiadzie radiowym Sylwia Przybysz 

Sylwia Przybysz Plan
okładka płyty – Sylwia Przybysz “Plan”

Nowy singiel Sylwii Przybysz „Turn The Page” to zupełnie nowa jakość na polskim rynku muzycznym. Nowy przebój powstał przy współpracy z czołowymi kompozytorami sceny pop i ma szansę powtórzyć sukces Saszan, Dawida Kwiatkowskiego czy Juli. „Turn The Page” to utwór, który nie odbiega swoim poziomem od światowych standardów. Singiel został zaśpiewany w języku angielskim, dzięki czemu ma szansę odnieść sukces także poza granicami naszego kraju. Na potrzeby utworu został również nagrany teledysk, który powstał w Berlinie. Produkcja zapowiada premierę debiutanckiego albumu Sylwii Przybysz „Plan”, która odbędzie się 9 października 2015.

Na płycie znajdzie się 13 piosenek wchodzących w skład albumu “Plan” oraz 2 bonusowe piosenki. Jedna nagrana na płytę Dj Remo, druga na płytę Verba.

ZOBACZ TELEDYSK
SYLWIA PRZYBYSZ – TURN THE PAGE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!