MUZOTAKTNEWSYGwiazdyM.I.A. z nową piosenką dla fanów (posłuchaj "GOALS")

M.I.A. z nową piosenką dla fanów (posłuchaj “GOALS”)
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Na kilka tygodni przed koncertem w Polsce, M.I.A. zaprezentowała zupełnie nową piosenkę.

Kawałek nosi tytuł “GOALS” i powstał we współpracy ze sprawdzonym już przez artystkę producentem, Bronko. To numer dedykowany fanom, dzięki którym artystka nie straciła wiary w ludzkość. Utworu można posłuchać poniżej.

REKLAMA

To już druga piosenka wypuszczona w tym roku przez wokalistkę. Pierwszą była “P.O.W.A.”. Niewykluczone, że nowe nagrania usłyszymy w Gdyni, gdzie M.I.A. wystąpi w ramach

M.I.A. naprawdę nazywa się Mathangi “Maya” Arulpragasam, a jej korzenie tkwią na Sri Lance. Jej ojciec był czynnie zaangażowany w ruch Tamilskich Tygrysów, a pozostawiona przez niego rodzina musiała radzić sobie dzieląc los emigrantów w Londynie.

Materiały promocyjne partnera

Zadebiutowała w 2005 roku płytą “Arular”. Dwa lata później wydała krążek “Kala”. Obydwa zdobyły przychylność krytyków. Jej trzecia płyta to “Maya” (2010), a czwarta ” Matangi” (2013). We wrześniu 2016 roku wydała longplay “AIM”. Z Madonną i Nicki Minaj nagrała piosenkę “Give Me All Your Luvin'”, którą wszystkie trzy zaprezentowały w przerwie meczu Super Bowl. M.I.A. na koncie ma także współpracę z takimi twórcami jak Major Lazer, ASAP Ferg, A$AP Rocky czy Ciara.

M.I.A. od ponad dekady niezmiennie zaskakuje i konsekwentnie podąża własną jakże oryginalną na tle dzisiejszej popkultury ścieżką. “Time Magazine” uznał ją za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie, a “Rolling Stones” zaliczył do najważniejszych artystek pierwszej dekady XXI wieku.

Przeczytaj również: Ariana Grande – nowy singiel „Somewhere Over the Rainbow”

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA