MUZOTAKTMUZYKANowy singielPaweł Domagała i Piotr Rogucki w nowej komedii!

Paweł Domagała i Piotr Rogucki w nowej komedii!
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Piotr Rogucki z zespołu Coma wraca na duży ekran. Rockman, znany z filmu “Skrzydlate świnie” czy serialu “Misja Afganistan”, występuje razem z Pawłem Domagałą w komedii “Exterminator. Faceci pragną mocniej”. W Warszawie i okolicach trwają zdjęcia do produkcji.

Projekt oparty jest na przebojowej sztuce teatralnej, a realizują go twórcy “Ostatniej rodziny” i “Carte Blanche”. Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji.

REKLAMA

W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze pojawia się Paweł Domagała. Partnerują mu frontman zespołu Coma – Piotr Rogucki, Krzysztof Czeczot, czyli niezapomniany Zupa z “Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi oraz Piotr Żurawski (“Kamper”, “Bodo”).

W kobiecych rolach pojawiają się m.in.: gwiazda hitu “Planeta Singli” Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało (“7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, “Disco Polo”) oraz Dominika Kluźniak (“Wkręceni”, “Lejdis”), Dorota Kolak (“Chce się żyć”, “Konwój”) i Anna Terpiłowska (“Obce niebo”, “Ambassada”).

Materiały promocyjne partnera

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku.

Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym.

Paweł Domagała i Piotr Rogucki w nowej komedii!
Autor zdjęcia:Anna Gostkowska/Mikołaj Tym Źródło: materiały dystrybutora

Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu.

Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie.

Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert.

Premierę wyznaczono na 5 stycznia.

Przeczytaj również: Ariana Grande – nowy singiel „Somewhere Over the Rainbow”

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA