Natalia Nykiel zagra ponownie w Stodole, lecz już z nowym materiałem!

Natalia Nykiel
Natalia Nykiel fot. Peyman Azhari © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Natalia Nykiel wraca z nowym materiałem do Stodoły!

Po fantastycznym koncercie na Orange Warsaw Festival 2017 Natalia Nykiel wraca z nowym materiałem do Stodoły! Debiut Natalii Nykiel na polskiej scenie można opisywać w kategoriach fenomenu. W zawrotnym tempie osiągnęła sukces, na jaki niektórzy musza pracować latami. Pod koniec 2014 roku premierę miał jej longplay „Lupus Electro”.

Do współpracy nad albumem Natalia zaprosiła najbardziej niepokornych twórców – produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek).

Na wyjątkowy – zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury – klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię. Smaku temu nowatorskiemu wydawnictwu dodała zastanawiająca oprawa graficzna albumu.

Zdaniem dziennikarzy wokalistka albumem „LE” zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu.

Natalia w ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już ponad 100 milionów wyświetleń, z czego videoclipy do singli „Bądź duży” i „Error” w latach 2015 i 2016 były najczęściej odtwarzanymi polskimi teledyskami w kraju.

Artystka za album „Lupus Electro” otrzymała szereg nominacji do nagród muzycznych, z czego wielu została laureatką. Została wyróżniona Złotą Płytą za album „Lupus Electro”, Diamentową Płytą za singiel „Bądź duży” i potrójną Platynową Płytą za singiel „Error”.

Zagrała dwie klubowe trasy koncertowe cieszące się ogromną popularnością, których zwieńczeniem było wydane w listopadzie zeszłego roku koncertowe DVD „Lupus Electro – Error Tour”. Wystąpiła także na najbardziej prestiżowych festiwalach w Polsce i zagranicą, m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, czy Kraków Live Festival.

10 maja premierę miał jej najnowszy singiel „Spokój” zwiastujący drugi album, za produkcję którego ponownie odpowiada Fox. 3 czerwca Natalia Nykiel zagrała na finał Orange Warsaw Festival, gdzie po raz pierwszy zaprezentowała materiał z nadchodzącej płyty.

Nowe utwory zostały przyjęte równie entuzjastycznie, co hity „Bądź duży”, „Error” i „Pół dziewczyna”. Możemy się spodziewać, że ten rok na polskiej scenie również będzie należał do Natalii Nykiel. Zgodnie z obietnicą podczas występu na OWF, 26 października artystka zagra w Stodole pełen premierowy koncert z nowym materiałem!

POSŁUCHAJ SINGLA
NATALIA NYKIEL – SPOKÓJ

https://www.youtube.com/watch?v=BtV4c2i9N0I

Przeczytaj również: Ariana Grande z tłumem gwiazd dla Manchesteru. Łzy i wielkie emocje!

Tekst piosenki
Natalia Nykiel – Spokój
Mogę stać tu
Gdzie niepewny grunt
Dlaczego spokój mam
Choć zginie świat
Nie chciałem nigdy grać
By walczyć o punkt
Ty wszedłeś nagle w kadr
A nie był twój!
Teraz oddasz mi wzrok
Głośny śmiech
Mój niemądry sen
Umiesz liczyć do trzech
To już tłok
Wykreśl proszę mnie
Teraz oddasz mi wdzięk
Oddasz cel
Zagubioną część
Umiem kochać cię mnie
Teraz tańcz
Nie za blisko mnie
Mogę stąd wyjść
Ale patrzeć chcę
Jak ten świat dalej trwa
Gdy czegoś brak
I skąd ten spokój mam?
A nie mam łez
Czy każdy nasz krok w tył
Jest krokiem wstecz?
Teraz oddasz mi wzrok
Głośny śmiech
Mój niemądry sen
Umiesz liczyć do trzech
To już tłok
Wykreśl proszę mnie
Teraz oddasz mi wdzięk
Oddasz cel
Zagubioną część
Umiem kochać cię mnie
Teraz tańcz
Nie za blisko mnie
To czas by już dokończyć tę myśl
Dopiero co nie daje mi wyjść
Od dziś zabraniam ci patrzeć w tył
Tam nie ma już nic
Bo oddasz mi teraz wzrok
Głośny śmiech
Mój niemądry sen
Umiesz liczyć do trzech
To już tłok
Wykreśl proszę mnie
Teraz oddasz mi wdzięk
Oddasz cel
Zagubioną część
Umiem kochać cię mnie
Teraz tańcz
Nie za blisko mnie

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ