Tove Lo już 19 czerwca wystąpi w Warszawie!

Tove Lo
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Tove Lo zadebiutowała w 2014 roku, wydając płytę “Queen of the Clouds”, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, a jej utwory przekroczyły magiczną liczbę miliarda odsłuchań w serwisie Spotify.

Artystka zdobyła ogromną popularność głównie za sprawą singla Habits (Stay High). Utwór w wersji zremiksowanej przez duet Hippie Sabotage został odtworzony na platformie YouTube już ponad pół miliarda razy i osiągnął 3. miejsce na liście Billboard Hot 100. Lady Wood to drugi album wokalistki.

Krążek ten poszerza horyzonty artystki, pokazuje różne sprzeczności, jest bardziej dopracowany i feministyczny w swojej treści.

„Nie ma lepszego słowa jak twardzielka.” – tymi słowami opisała artystka swój album.

Tove Lo lubi eksplorować ciemniejszą stronę życia. Pierwszy singel Cool Girl to historia wolnego związku, opowieść o nieszczerości i ironii sytuacji, w której lekkoduszna dziewczyna chwyciła w sidła ukochanego. Jak przyznała artystka, inspiracją do tego utworu był film Zaginiona dziewczyna.

„Kiedy tworzysz, spróbuj wyjść poza swoją strefę komfortu.” – mówi Tove, która pisze muzykę i teksty piosenek.

„Złość i przygnębienie to normalne uczucia, musimy się jednak potem szybko podnieść. Nie powinniśmy bać się swoich własnych emocji.” – dodaje wokalistka.

Piosenkarka znana ze swojej twórczości i z ekscentrycznego (dla wielu osób) wizerunku, wystąpi również dzień wcześniej (18.06.2017) na PGE Narodowym w Warszawie jako support przed zespołem Coldplay. Tove Lo wystąpiła gościnnie w piosence Fun z ostatniego albumu Coldplay.

Bilety są dostępne na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.

Przeczytaj również: Ariana Grande – nowy singiel „Somewhere Over the Rainbow”

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!