Świętuj Dzień Ojca z Zucchero. Wielkie powitanie lata w Sopocie!

Zucchero
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zucchero na swoim koncie ma wiele międzynarodowych przebojów z “Baila (Sexy Thing)” w roli głównej. Artysta wystąpi 24 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie.

Na koncertach Zucchero jest wulkanem energii, a każdy jego show jest wyjątkowym doświadczeniem. Występ włoskiego wokalisty to propozycja dla wszystkich, którzy chcą w energiczny sposób spędzić Dzień Ojca.

Adelmo Fornaciari – jak naprawdę nazywa się Zucchero – na swoim koncie ma wiele międzynarodowych przebojów, m.in. “Baila (Sexy Thing)”, “Senza una donna”, “Mama”, “Diamante”, “Wonderful World”, “Everytime You Go Away”. Tych hitów oraz utworów z jego najnowszego, wydanego w 2016 roku albumu “Black Cat” nie zabraknie podczas zbliżającej się wizyty włoskiego wokalisty w Polsce.

„Black Cat” to trzynasta płyta w dorobku Zucchero. Przesycona blues-rockową aurą płyta, w której nagraniu gościnny udział wziął Mark Knopfler, gitarzysta słynnej grupy Dire Straits, nawiązuje do atmosfery i spontaniczności bestsellerowego krążka „Oro, Incenso e Birra”.

Wydawnictwo promowała w Polsce piosenka „Partigiano Reggiano”, znalazł się na nim także utwór „Streets Of Surrender”, wynik współpracy włoskiego wokalisty z Bono z grupy U2. Jego tekst, inspirowany zamachem terrorystycznym w Paryżu, jest wyrazem hołdu dla tego miasta i jego mieszkańców.

Rozpocznij te wakacje w rytmie przeboju “Baila (Sexy Thing)”! Zobacz Zucchero 24 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie.

Przeczytaj również: Ariana Grande – nowy singiel „Somewhere Over the Rainbow”

R E K L A M A » zespoły weselne