MUZOTAKTMUZYKANowy singielDaniel Olbrychski śpiewa Krzysztofa Zalewskiego jak Beastie Boys

Daniel Olbrychski śpiewa Krzysztofa Zalewskiego jak Beastie Boys
D

REKLAMA
REKLAMA

Do sieci trafiła nowa wersją utworu “Polsko” Krzysztofa Zalewskiego w wykonaniu Daniela Olbrychskiego.

Wybitny polski aktor pojawił się pierwotnie w klipie do nagrania Zalewskiego. Muzyk i jego współpracownicy postanowili skorzystać z okazji i przygotować alternatywną wersję utworu w wykonaniu 72-letniego gwiazdora.

REKLAMA

– Mając Pana Daniela na planie nie mogliśmy nie pokusić się o nagranie jego recytatorskiej wersji piosenki. Stąd taki bonus dla Was – mówi wokalista.

– Taki rockowy rap. Coś jaki Beastie Boys;)

Jak Olbrychski brzmi w stylu Beastie Boys można przekonać się poniżej oraz sprawdzić klip do oryginalnej piosenki.

Numer “Polsko” promuje album “Złoto”, który miał premierę w listopadzie 2016 roku. 15 czerwca Krzysztof Zalewski wystąpi przed Linkin Park i Machine Gun Kelly w ramach Impact Festivalu.

Przeczytaj również: Scorpions w krakowskiej Alei Gwiazd

Krzysztof Zalewski wygrał “Idola” w 2003, zaraz potem wydał płytę “Pistolet” i… zniknął. Przez ten czas jednak cały czas był obecny na scenie, rozwijał się, szlifował warsztat. Grał m. in. w zespole Nosowskiej oraz Hey, współtworzy Muchy i Japoto, grał z Brodką, skomponował wraz z Budyniem piosenki do filmu “Jeż Jerzy”.

Po wieloletniej przerwie wrócił z albumem “Zelig” w listopadzie 2013 roku. Współtworzył przebój “Armaty” projektu Męskie Granie Orkiestra. Zadebiutował też jako aktor na planie filmu “Historia Roja”, gdzie zagrał tytułową rolę Mieczysława “Roja” Dziemieszkiewicza.

Daniel Olbrychski znany jest z filmów “Potop”, “Pan Wołodyjowski”, “Wesele”, “Panny z Wilka”, “Ziemia obiecana”, “Pestka”, “Zdjęcia próbne” czy “1920 Bitwa warszawska”. Ostatnio wystąpił w produkcjach “Maria Skłodowska-Curie” i “Kamerdyner”.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA