Cosovel wyrusza w trasę koncertową

Cosovel ogłasza daty marcowych koncertów w ramach Right Side Tour 2015. Podczas nadchodzącej trasy, muzycy zaprezentują materiał z najnowszej płyty, która ukazała się w sklepach w styczniu tego roku. Do tej pory zespół występował jako support projektów taki jak Julia Marcell, Xxanaxx czy Fisz Emade, a po wydaniu albumu o grupie zrobiło się głośno za sprawą licznych publikacji w najbardziej opiniotwórczych magazynach muzycznych i lifestylowych.

Szykują się także muzyczne nowości i niespodzianki wizualne, będące preludium do kolejnego wydawnictwa. Na koncertach w Warszawie i Gdyni, zespół wystąpi u boku formacji Fisz Emade.

Wiemy już, że w tym roku Cosovel zagości na scenie festiwali takich jak Spring Break czy Orange Warsaw Festival. Szczegóły kolejnych koncertów już wkrótce!

“Izolda wraz z towarzyszącymi jej muzykami sprawnie łączy inspiracje nową fala, syntetyczną elektroniką, a także akustycznym folkiem, tworząc na ich podstawie własny, oryginalny styl. Dostajemy w efekcie intrygujący mariaż awangardowej poezji z przebojowym alternatywnym popem, który składa się na jeden z najlepszych polskich albumów ostatnich miesięcy”

Szczegóły marcowych koncertów:
20.03 I Poznań I Oczy
21.03 I Zielona Góra I One Love
22.03 I Szczecin I Cafe Popularna
27.03 I Gdynia I Ucho + Fisz Emade
28.03 I Warszawa I Palladium + Fisz Emade

Źródło: Inf. prasowa