Pharrell Williams znów śpiewa dla minionków (“Despicable Me 3”)

Pharrell Williams
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Pharrell Williams opublikował nową piosenkę, którą stworzył na potrzeby animacji “Gru, Dru i Minionki” (“Despicable Me 3”).

Przygoda producenta i wokalisty z Minionkami nie jest czymś nowym. To właśnie do filmu “Minionki rozrabiają” (“Despicable Me 2”) nagrał swój ominowanego do Oscara megaprzebój “Happy”. Teraz do kolejnej odsłony przygód Gru i Minionków przygotował utwór “Yellow Light”. Piosenkę można znaleźć na iTunes.

Obraz “Gru, Dru i Minionki” przybliża dalsze przygody Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) oraz oczywiście Minionków. Tym razem muszą zmierzyć się z superzłoczyńcą, Balthazarem Brattem (Trey Parker). Ponadto na horyzoncie niespodziewanie pojawia się bliźniak Gru – bogaty Dru (Steve Carell), który próbuje przeciągnąć Gru na ciemną stronę mocy.

Za kamerą stanęli Pierre Coffin i Kyle Balda. Scenariusz napisali Cinco Paul i Ken Daurio. Premiera została wyznaczona na 30 czerwca 2017 roku.

Dyskografię Pharrella Williamsa wokalisty i producenta zamyka longplay “Girl” z marca 2014 roku. Ostatnio pracował przy soundtracku do filmu “Ukryta działania” (“Hidden Figures”) z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.


Przeczytaj również: Phil Collins odwołuje najbliższe koncerty po upadku. Muzyk jest w szpitalu!

R E K L A M A » zespoły weselne