Posłuchajcie koniecznie – Kasia Popowska w piosence “You Lost Me” Christyny Aguilery! Nagranie zostało nakręcone 5 lat temu, wtedy jeszcze nikt nie znał Kasi Popowskiej!

Kasia Popowska, właściwie Katarzyna Milena Popowska urodziła się 25 listopada 1989 w Łodzi – Jej popularność przyniósł utwór „Przyjdzie taki dzień”.

W 2014 wydała swój debiutancki singel „Przyjdzie taki dzień”, który dotarł na szczyt listy dwudziestu najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W 2014 piosenkarka wystąpiła na największych festiwalach muzycznych w Polsce, m.in. Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, podczas którego otrzymała nagrodę za najlepszy występ oraz Polsat Sopot Festival, gdzie wzięła udział w konkursie o Słowika Publiczności. Wystąpiła również jako support przed koncertem Ellie Goulding w Warszawie. W 2014 na Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie otrzymała Bursztynowy Mikrofon.

Jej drugi singel „Tlen” wykorzystany został w zwiastunie serialu Lekarze, natomiast „Lecę tam” – trzeci singel, w czołówce serialu Przyjaciółki. 30 maja 2015 Popowska otrzymała nagrodę Polsat SuperHit Festiwalu za zajęcie 5. miejsca w konkursie na „Radiowy przebój roku – Super hit FM” z utworem „Przyjdzie taki dzień”. 13 czerwca z utworem „Lecę tam” piosenkarka wystąpiła w konkursie „SuperPremiery” na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Za to wykonanie przyznano jej nagrodę specjalną – SuperPremierę „Super Expressu”. Podczas festiwalu wokalistka otrzymała również nagrodę fotoreporterów i dziennikarzy.

10 lipca 2015 ukazała się reedycja albumu Tlen pt. Tlen – kolor i maj. Nowe wydanie płyty promuje anglojęzyczna wersja utworu „Lecę tam” pt. „Happy Days”.

Popowska jest współautorką tekstu do singla Dody, „Riotka” (2014).

POSŁUCHAJ COVER
KASIA POPOWSKA – YOU LOST ME

https://www.youtube.com/watch?v=OxXdWQ6Uq1k

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!