MUZOTAKTTeledyskiVarius Manx & Kasia Stankiewicz rozbudzają emocje i motywują ("Biegnij")

Varius Manx & Kasia Stankiewicz rozbudzają emocje i motywują (“Biegnij”)
V

REKLAMA
REKLAMA

Hymn Igrzysk powinien rozbudzać emocje, rozpalać ogień motywacji oraz dodawać otuchy i wsparcia. Taki właśnie jest nowy utwór Varius Manx & Kasia Stankiewicz pt. “Biegnij”.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz powracają z nowym utworem pt. “Biegnij”, który jest oficjalnym hymnem Igrzysk The World Games 2017.

REKLAMA

The World Games zwane również Igrzyskami Sportów Nieolimpijskich organizowane są od 1981 roku przez International World Games Association, zawsze w rok po letnich igrzyskach olimpijskich.

W wydarzeniu corocznie uczestniczy blisko 4 tysiące sportowców z ponad 100 krajów świata. Rywalizacja rozgrywana jest w 31 dyscyplinach sportowych. W stolicy Dolnego Śląska zobaczymy najlepszych zawodników w swoich dyscyplinach. Dla nich to najważniejsze zawody w kalendarzu a medal The World Games jest równie cenny, jak ten z Igrzysk Olimpijskich.

To będzie jubileuszowa, dziesiąta edycja Igrzysk. Poprzednie organizowano między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Japonii. Wrocławskie Igrzyska odbędą się pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

“Ważne jest, aby cały czas działać, mieć wyznaczony cel i zmierzać do niego niezależnie od podszeptów świata zewnętrznego” – mówi Kasia Stankiewicz, która jest autorką tekstu.

Nawołuje tym samym, aby nie poddawać się i walczyć z własnymi słabościami oraz od najmłodszych lat z determinacją rozwijać swoje pasje.

“Sport to nie tylko ruch i ćwiczenia…to współzawodnictwo tak potrzebne w rozwoju człowieka to pasja, która pozwala nam na marzenia…a czym byłoby nasze życie bez marzeń?? Igrzyska w Polsce, we Wrocławiu… bądźmy z tego dumni” – dodaje Robert Janson, kompozytor utworu.

Do hymnu powstał również teledysk zrealizowany na wrocławskiej Pergoli, którego bohaterami oprócz muzyków Varius Manx, są także dzieci prezentujące wybrane dyscypliny sportowe będące w programie The World Games m. in. karate, kajak polo, pływanie w monopłetwie, kickboxing, taniec sportowy, lacrosse, ultimate frisbee, czy futbol amerykański.

Do promocji międzynarodowej powstała również wersja angielskojęzyczna utworu pt. “Run”, którą zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz wykona właśnie 20 lipca 2017 podczas ceremonii otwarcia X Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017 na Stadionie we Wrocławiu.


Przeczytaj również: Sarsa prezentuje nowy teledysk do piosenki „Volta”.

ZOBACZ TELEDYSK
VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ – BIEGNIJ

Tekst piosenki
Varius Manx, Kasia Stankiewicz – Biegnij

Tak jak w dawnej grze
Straciłeś ruch
Musisz cofnąć się
Niemoc klei się do stóp
Trochę już znam cię
Więc wiem
Nie zatrzymasz się
Tak jak ty w kolorach śnie
Biegnij teraz czas ucieka bezlitośnie
Zobacz przed sobą świat
A i jeszcze nie zapomnij się uśmiechnąć
Uśmiech poprawia twarz
/2x
Z przerażeni i
Zachwytem sam
Znowu twarzą w twarz
Przecież byłeś tu nie raz
Swoje weź zalety w dłoń
Przecież tyle masz ile możesz z siebie dać
Biegnij teraz czas ucieka bezlitośnie
Zobacz przed sobą świat
A i jeszcze nie zapomnij się uśmiechnąć
Uśmiech poprawia twarz
/2x
Biegnij,
Biegnij
Biegnij teraz czas ucieka bezlitośnie
Zobacz przed sobą świat
A i jeszcze nie zapomnij się uśmiechnąć
Uśmiech poprawia twarz
/2x

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA