“Dyktator” – Messa prezentuje pierwszy singiel!

Olsztyńska rockcore`owa formacja Messa w marcu wydaje swój debiutancki krążek „Bramy”. Zespół udostępnił właśnie pierwszy singiel promujący płytę – do utworu zatytułowanego „Dyktator” powstało lyric wideo. Debiutancki album messy pojawi się na rynku 21 marca. – 27 marca w olsztyńskim klubie Nowy Andergrand odbędzie się koncert premierowy albumu „Bramy” – mówi Jan Gralla, perkusista zespołu Messa – Sama płyta na rynku oraz w sieci pojawi się pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca. Tymczasem już dziś zapraszamy na nasz kanał Youtube, by sprawdzić pierwszy singiel promujący „Bramy”, czyli kawałek „Dyktator”. Prezentujemy również okładkę autorstwa Katarzyny Kozak oraz tracklistę „Bram” – dodaje muzyk

Debiut „Bramy” Messy to olbrzymi zwrot w dziesięcioletniej historii zespołu, który nagrał krążek w całości po polsku. Dotychczas Messa była zespołem anglojęzycznym. Płyta zostanie w całości udostępniona do odsłuchu w Internecie, wersję fizyczną będzie można nabyć za pośrednictwem zespołu. Realizacją i produkcją albumu „Bramy” zajął się Michał Grabowski z Black Team Media. „Bramy” to esencja unikalnego stylu Messy: połączenia melodyjnego rocka z charakterystycznym dla olsztynian spojrzeniem na metalcore. – To nasz rock&core! – podsumowuje Jan Gralla. Na krążku pojawiaj pojawiają się goście – olsztyński chórek dziecięcy z zespołu Dziecięce Niebo oraz Mateusz `Wiśnia’ Wiszniewski z zespołu Cerber. Messa to energiczna mieszanka melodyjnego rocka z elementami metalu, zespół określa swój styl jako rock&core.

Formacja powstała w Olsztynie, jej korzenie sięgają 2005 roku. Od samego początku istnienia Messa stawia na koncerty, ma ich za sobą już ponad 150 zagranych na terenie całej Polski oraz liczne wygrane i wyróżnienia na wielu festiwalach rockowych (m.in. Rock In Mińsk (I miejsce), Rockołęka (I miejsce), Góra Rocka (I miejsce), Fama Rock Festiwal (nagroda publiczności), Zderzak – Zgierz (wyróżnienie), Ost-Rock (wyróżnienie), Hunterfest, Metalowa Twierdza – Nysa, SLOT Art Festival i wiele innych). Zespół MESSA dzielił scenę m.in. z Acid Drinkers, Luxtorpeda, Hunter, Jelonek, Illusion, Lipali, Materia, Proletaryat, Dezerter, Dr. Hackenbush czy Abradab. Aktualnie Messa przygotowuje się do koncertów promujących debiutancki album.

Źródło: ironmedia.com.pl

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...