Beyonce urodziła bliźnięta! Jay Z jest przeszczęśliwy

Beyoncé Beyonce
Beyoncé fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Beyonce ponownie została mamą. Gwiazda i jej mąż Jay Z doczekali się bliźniąt.

Blue Ivy, pierwsza córka rapera i piosenkarki, jest już straszą siostrą. Magazyn “People” podał, że wokalistka urodziła bliźnięta.

– Beyoncé i Jay są przeszczęśliwi i podzieli się nowiną z rodzina i najbliższymi przyjaciółmi – zdradził informator.

“Jay Z i ja kompletnie zgłupieliśmy na punkcie naszych córek. Chociaż on mnie w tym pobije, kiedy pojawią się bliźniaczki” – takie słowa miały paść z ust byłego prezydenta USA, Baracka Obamy.

Barack Obama i Beyonce razem ze swoim mężem Jay Z darzą się wzajemną sympatią. Na razie nic więcej nie wiadomo.

Beyonce ogłosiła, że jest przy nadziei w lutym. Blue Ivy urodziła się w 2012 roku.


Przeczytaj również: Selena Gomez nie jedno ma oblicze (zobacz teledysk „Bad Liar”)

Beyonce karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów.

Ostatni z nich, “Lemonade”, miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku.

Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Jego ostatni krążek to “Magna Carta Holy Grail” (2013).

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...