Mahershala Ali i Danny Glover zapowiadają płytę Jay Z

Mahershala Ali i Danny Glover zapowiadają płytę Jay Z Jay-Z
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. “4:44” to tytuł nowej płyty Jay Z. Longplay doczekał się zapowiedzi z udziałem dwójki uznanych aktorów – Mahershali Alego i Danny’ego Glovera.

Laureat Oscara za dramat “Moonlight” i gwiazdor “Zabójczej broni” występuje w miniklipie z nową piosenką rapera – “Adnis” – w tle. Ali wciela się w boksera, a Glover w jego trenera. Zwiastun można sprawdzić poniżej. Zarówno cały film jak i płytę Jay Z poznamy 30 czerwca. Longplay będzie ekskluzywnie dostępny na Tidalu.

Jay Z niedawno podpisał kontrakt z Live Nation na serię koncertów. Umowa opiewa na 200 milionów dolarów.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Jego ostatni krążek to “Magna Carta Holy Grail” (2013). Ostatnio Amerykanin pojawił się w numerze “Biking” Franka Oceana, “Shining” – z Beyoncé – DJ-a Khaleda i “I Got the Keys” z Future’em. Zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Mahershala Ali ostatnio wystąpił w filmie “Ukryte działania” i serialu “Luke Cage”.

Danny Glover, znany z roli Rogera Murtaugh w obrazach “Zabójcza broń”, niedawno był narratorem w serii “Cold Case Files”.


Przeczytaj również: Coldplay potrafi myśleć tylko o tobie (nowa EP-ka już w lipcu)

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...