MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyMahershala Ali i Danny Glover zapowiadają płytę Jay Z

Mahershala Ali i Danny Glover zapowiadają płytę Jay Z
M

REKLAMA
REKLAMA

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. „4:44” to tytuł nowej płyty Jay Z. Longplay doczekał się zapowiedzi z udziałem dwójki uznanych aktorów – Mahershali Alego i Danny’ego Glovera.

Laureat Oscara za dramat „Moonlight” i gwiazdor „Zabójczej broni” występuje w miniklipie z nową piosenką rapera – „Adnis” – w tle. Ali wciela się w boksera, a Glover w jego trenera. Zwiastun można sprawdzić poniżej. Zarówno cały film jak i płytę Jay Z poznamy 30 czerwca. Longplay będzie ekskluzywnie dostępny na Tidalu.

Jay Z niedawno podpisał kontrakt z Live Nation na serię koncertów. Umowa opiewa na 200 milionów dolarów.

REKLAMA

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – „Reasonable Doubt” (1996), „The Blueprint” (2001) i „The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn „Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Jego ostatni krążek to „Magna Carta Holy Grail” (2013). Ostatnio Amerykanin pojawił się w numerze „Biking” Franka Oceana, „Shining” – z Beyoncé – DJ-a Khaleda i „I Got the Keys” z Future’em. Zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Mahershala Ali ostatnio wystąpił w filmie „Ukryte działania” i serialu „Luke Cage”.

Danny Glover, znany z roli Rogera Murtaugh w obrazach „Zabójcza broń”, niedawno był narratorem w serii „Cold Case Files”.


Przeczytaj również: Coldplay potrafi myśleć tylko o tobie (nowa EP-ka już w lipcu)

R E K L A M A » zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA