MUZOTAKTTeledyskiKWADRA prezentuje najnowszy klip!

KWADRA prezentuje najnowszy klip!
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Rockmetalowa formacja KWADRA prezentuje swój najnowszy teledysk zrealizowany do utworu „8242”, który otwiera wydaną w ubiegłym roku EP-kę zespołu.

KWADRA pracuje aktualnie nad debiutanckim albumem i zapowiada, że kolejny klip pojawi się już we wrześniu! – „8242” jest pierwszym z sześciu utworów składających się na naszą EP-kę zatytułowaną po prostu „KWADRA” – mówi Maciej Budner, basista i wokalista zespołu – Zdecydowaliśmy się, że pierwszym rzutem “wizualnym” będzie “8242” – numer rytmicznie pompujący melodią. Taka jest KWADRA i taką chcemy żeby była, a ten kawałek jest na to najlepszym dowodem – dodaje.

REKLAMA

Mini album „KWADRA”, z którego pochodzi utwór „8242” powstał w MAQ Records, za jego produkcję odpowiada Jarek Toifl. EP-ka jest dostępna w całości do odsłuchu na oficjalnej stronie zespołu www.kwadraband.pl. Zespół Kwadra zapowiada premierą kolejnego teledysku jeszcze w we wrześniu bieżącego roku. Oba klipy będą pierwszymi singlami jednocześnie promującymi duży album, nad którym pracuje zespół. KWADRA to pochodząca z Kędzierzyna-Koźla rockmetalowa formacja, która w 2014 roku została założona przez uznanych muzyków związanych wcześniej m.in. z takimi zespołami, jak Fate Unknown czy Archivum. „To nasza nowa wspólna forma ekspresji – mówią muzycy KWADRY – Nasza muzyka jest ciężka, dynamiczna i pełna mocy, ale w KWADRĘ włożyliśmy też harmonię melodii i spokoju, aby móc w pełni delektować się potęgą instrumentów i głosów”.

ZOBACZ TELEDYSK
KWADRA – 8242

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA