MUZOTAKTMUZYKANowy singielLeski i Maria Peszek z muzyką do spektaklu "Miłość" (Big Book Festival)

Leski i Maria Peszek z muzyką do spektaklu “Miłość” (Big Book Festival)
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Tegoroczną edycję Big Book Festival otworzy spektakl „MIŁOŚCI” według prozy Jane Austen i Jeanette Winterson w gwiazdorskiej obsadzie na otwarcie Big Book Festival.

Spektakl, w którym udział wzięli Ilona Ostrowska, Janusz Chabior, Maria Peszek, Magdalena Koleśnik i Michał Meyer, a muzykę skomponował Leski to jedna z produkcji specjalnych, które co roku są wizytówką festiwalu.

REKLAMA

Superbohaterką tegorocznej edycji jest Jane Austen, a spektakl stanowi część wydarzeń Sceny Brytyjskiej – trwającej trzy dni serii wydarzeń pokazujących kulturę i literaturę brytyjską z zaskakującej strony.

W spektaklu „MIŁOŚĆ” w reżyserii Anny Król zderzają się ze sobą dwie wizje miłości i realizują dwa alternatywne scenariusze miłosnych relacji. Zduplikowani Pan Darcy (Janusz Chabior i Michał Meyer) i Elizabeth Bennet (Ilona Ostrowska i Magdalena Koleśnik), postaci z „Dumy i uprzedzenia”, rozmawiają ze sobą na przemian klasycznym językiem Jane Austen i postfeministyczną frazą Jeanette Winterson.


Materiały promocyjne partnera

Przeczytaj również: Rusza Lato z Radiem 2017. Na scenie plejada gwiazd (szczegóły trasy)

To opowieść o miłości, pożądaniu, niespełnialnych mitach, przemocy jakiej dopuszczamy się w związkach i zdradzie.

Narrację utkaną ze scenicznego eksperymentu i materiałów filmowych oraz osobistych video przygotowanych przez samych aktorów współtworzy muzyka grana na żywo. Dźwięki skomponował muzyk i wokalista Leski, a nietypowej wokalno-aktorskiej odsłonie pojawia się Maria Peszek.

Premiera: piątek, 23.06, GODZ. 21.30, ul. Emilii Plater 31 (plener), teren Big Book Festiwalu.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA