Kim jest autorka piosenki z nowej reklamy ramówki Polsatu? Poznaj JAIN i numer “Come”, od którego sie nie uwolnisz!

Najnowszy, ujawniony niedawno spot reklamujący jesienną ramówkę telewizji Polsat na nowo odkrył także piosenkę, która w zachodniej Europie znana jest już od kilku miesięcy, a w Polsce dopiero ma szansę zostać doceniona (już jest jedną z najczęściej wyszukiwanych piosenek w Polsce w serwisie Shazam.

JAIN to młoda francuska wokalistka, tworząca intrygujące, wpadające w ucho kompozycje. Jej najlepszą wizytówką jest właśnie pulsujący ‘Come’, który również dorobił się przykuwającego wzrok klipu wykorzystującego optyczne iluzje.

Jain - Come
okładka singla Jain “Come”

Jain jest również osobą, która czerpie inspiracje i doświadczenie z całego świata! Gdybyś spotkał ją w Kongo, zabrałaby cię do Mr Flasha – producenta radiowego, który w swoim studio Pointe Noire nauczył ją czym jest sekcja rytmiczna. Gdybyś spotkał ją w Abu-Dabi, słuchalibyście razem piosenek Fairuza i perkusji Fela Kuti – to właśnie oni zainspirowali ją do pójścia do tamtejszej szkoły muzycznej. Śniła o Ninie Simone i tańczyła do piosenek Beatelsów, a wszystko to w czarno-białym, szkolnym mundurku.

Kiedy miała zaledwie 16 lat, poznała Yodelice, francuskiego piosenkarza i tekściarza, który zakochał się w jej unikalnym podejściu do tworzenia muzyki. Trudno mu się dziwić, 23-letnia obecnie JAIN ma w sobie coś ze starego bluesmana – posiada niebywałą łatwość pisania piosenek pop/folk, które zwmacnia subtelnym, elektronicznym brzmieniem.

Jain razem z Yodelice na swojej debiutanckiej EPce „Hope” łączy nowoczesne bity z afrykańską perkusją, aby otrzymać prawdziwą hybrydę dźwięków.

Jedno jest pewnie: o 23-latce z Francji będzie jeszcze bardzo głośno. Na jesień planowana jest jej debiutancka płyta łącząca nowoczesne brzmienia pop z afrykańskimi rytmami a EP-ka „Hope” z przebojem „Come” jest dostępna już teraz.

ZOBACZ TELEDYSK
JAIN – POLSAT JESIEŃ 2015

ZOBACZ TELEDYSK
JAIN – COME

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!