MUZOTAKTTeledyskiFischerspooner z pomocą Michaela Stipe'a (wideo "Have Fun Tonight")

Fischerspooner z pomocą Michaela Stipe’a (wideo “Have Fun Tonight”)
F

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Electroclashowy zespół Fischerspooner zaskoczył nowym nagraniem, a jeszcze bardziej współpracownikiem, którym jest były frontman R.E.M., Michael Stipe.

Fischerspooner powraca z nowym singlem. Michael Stipe jest współautorem numeru “Have Fun Tonight”. Wokalista także razem z Bootsem jest jego producentem.

REKLAMA

Jak brzmi połączenie Stipe’a i Fischerspoonera można przekonać się poniżej. Wideo zrealizowali Daniel Spangler i Chase Dillon.

Numer zapowiada nadchodzący album Fischerspoonera, “SIR”, który ukaże się 22 września. Stipe jest współtwórcą całego dzieła.


Materiały promocyjne partnera

Przeczytaj również: Nile Rodgers, Stormzy, Robbie Williams i Brian May ku pamięci ofiar Grenfell Tower

Fischerspooner to nowojorski projekt artystyczny, znany przede wszystkim z występów łączących muzykę z olśniewającymi efektami scenicznymi. Nazwa zespołu pochodzi od nazwisk jego założycieli: Warrena Fischera i Caseya Spoonera.

Zainteresowanie mediów przyniosło im wydanie drugiego albumu “Odyssey”. Największe hity zespołu to “Just Let Go” i “Never Win”. Ich ostatni dotąd longplay to “Entertainment” (2009).

Grupa R.E.M. zakończyła działalność w 2011 roku. Jej ostatnia płyta to wydana właśnie w roku 2011 “Collapse Into Now”. Albumy formacji odpowiedzialnej za przebój “Losing My Religion” rozeszły się w nakładzie ponad 85 milionów egzemplarzy na całym świecie.

ZOBACZ TELEDYSK
FISCHERSPOONER – HAVE FUN TONIGHT

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA