Autorski debiut Michała Sobierajskiego z utworem “Część” w ramach albumu “Przed Snem”

“Część”, to fragment większej układanki – utwór zapowiadający debiutancki album “Przed snem” Michała Sobierajskiego! Stanowi wprowadzenie do muzycznej podróży, niezwykle kompletnej i pełnej bodźców, przywołującej wspomnienia, wyciągającej jak magnes opiłki, te najbardziej znaczące z życia momenty. Płytę “Przed snem” nie łatwo przyporządkować do określonego gatunku muzycznego, zawiera elementy elektronicznego soulu, popu, R&B i jazzu. Wszystkie kompozycje zostały skomponowane przez Michała. Producentem albumu jest Bogdan Kondracki. Większość tekstów napisali Karolina Kozak oraz Kamil Durski bazując na tekstach w języku angielskim autorstwa Sobierajskiego.

Michał Sobierajski – muzyk, wokalista, pianista, kompozytor, autor tekstów i aranżer.

21-latek, student trzeciego roku Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku kompozycja i aranżacja. Mimo swojego młodego wieku odniósł wiele znaczących sukcesów jako pianista, kompozytor i wokalista, do których z pewnością można zaliczyć: pierwsze miejsce na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Paryżu Concours Musical De France, wyróżnienie indywidualne w Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych JAZZ JUNIORS, udział w finale Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego Muzyki Filmowej Transatlantyk Instant Composition Contest.

Szerokiej publiczności Michał zaprezentował się w 2. edycji The Voice of Poland, gdzie określany objawieniem programu doszedł aż do jego finału! Współpracował ze znanym holenderskim muzykiem Alainem Clarkiem. Występował z takimi zespołami jak: Afromental i LemON. Koncertował też z Justyną Steczkowską.

Pełen pozytywnej energii, obdarzony słuchem absolutnym. Od dzieciństwa zafascynowany i związany z muzyką. Najbardziej kocha te momenty, kiedy powstaje muzyka.

Źródło: Inf. prasowa

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...