TaLLib to artysta, który ze swoim płomiennym reggae właśnie wkracza na salony. Uzbrojony w nowy album jest gotowy do podboju rynku muzycznego.

okładka albumu Tallib
okładka albumu Tallib

W nowym utworze partneruje mu najmocniejszy zawodnik na polskiej scenie. „Moi Ludzie” to już drugi kawałek promujący słoneczną płytę wokalisty z Lublina. O ile w znanym już „Do Końca” TaLLib zaprezentował mocno rozrywkowe oblicze swojej twórczości, w której nie boi się zabawy z innymi gatunkami, w tym z elektroniką, o tyle tym razem „wraca” do korzeni muzyki roots i kołysze tak jakby urodził się na Jamajce. Pomaga mu w tym nie byle kto, bo sam Mesajah, dzięki któremu rodzime reggae przedarło się do mainstreamu. Po wydaniu „Twoje Miejsce, Twój Czas” TaLLib jest na najlepszej drodze by powtórzyć sukces kolegi po fachu.

Na krążku pojawiają się także Junior Stress, Sztoss oraz żeńska grupa wokalna I Grades. Mix płyty jest zasługą Umberto Echo, który regularnie współpracuje z Dub Incorporation oraz Chronixxem. Za kompozycje odpowiedzialny jest zespół D’Roots Brothers, który towarzyszy artyście od lat.

 

 

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!