Flint na Dzień Ojca (zobacz teledysk do utworu “Tato”)

Flint zaprezentował swój najnowszy singiel pt. “Tato” z albumu „Niebo na Wrzecionie”! Do piosenki powstał teledysk, który już teraz możecie sprawdzić na MUZOTAKT.pl

Flint w swoim najnowszym utworze wspomina ważną osobę. “Tato” to kolejny singiel, który promuje nową płytę artysty pt. “Niebo na Wrzecionie”.

– Do tej pory każdy mój studyjny album nagrywałem jakby to była moja pierwsza płyta. Tym razem liczyłem się z tym, że “Niebo na Wrzecionie” może być moim ostatnim krążkiem.

To album, który powstawał oddolnie i niezależnie, bez szumnych zapowiedzi, bez oczekiwań i w końcu bez gwarancji, że w ogóle się ukaże.

Wraz z Luxonem przygotowaliśmy 10 utworów o depresji, zwątpieniu, bólu, samotności, myślach samobójczych, kobietach, narkotykach i pieniądzach.

Nie ma tu pojedynczych hitów, czy przypadkowych numerów. Nie ma również rapowych gości. Rzecz dzieje się na warszawskim Wrzecionie podczas najbardziej mrocznego okresu w moim życiu – wyznaje Flint.

“Niebo na Wrzecionie” – ukazał się 7 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni muzycznej Gram Records w dystrybucji Fonografiki. Jedynym producentem albumu był Luxon. Gościnnie na albumie pojawił się raper Lazy, którego można było usłyszeć w refrenie utworu ,,Pharcyde”.

Oprócz tego chórki do utworów “Znam tylko drogę do piekła” i “Zwierzątko” dograła wokalistka Dotcom. Album był promowany teledyskami do utworów “Jestem Twoim Narkotykiem”, “Diss na Zakochanych”, “Dope Boyz/Dajcie mi nieśmiertelność” oraz “Tato”.


Przeczytaj również: Drake – Premiera nowej piosenki na pokazie Louis Vuittona

"Niebo na Wrzecionie" / Flint

Oto tracklista nowego krążka “Niebo na Wrzecionie” / Flint

1. Pharcyde
2. Dope Boyz
3. Diss na Zakochanych
4. Niepoliczalny
5. Jotuze
6. Dajcie mi nieśmiertelność
7. Jestem Twoim Narkotykiem
8. Tato
9. Znam tylko drogę do piekła
10. Zwierzątko

ZOBACZ TELEDYSK
FLINT – TATO

R E K L A M A » zespoły weselne