MUZOTAKTMUZYKANowy singielKlaudia Hendel (zwyciężczyni "Bitwy na głosy") walczy o życie!

Klaudia Hendel (zwyciężczyni “Bitwy na głosy”) walczy o życie!
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Klaudia Hendel walczy o życie po wypadku samochodowym! Zwyciężczyni programu “Bitwa na głosy” uległa poważnemu wypadkowi pod Pabianicami. W ciężkim stanie przetransportowano ją do szpitala w Łodzi.

Klaudia Hendel (20l.), która wraz z grupą Andrzeja Piasecznego zwyciężyła w trzeciej edycji programu “Bitwa na głosy”, bardzo potrzebuje pomocy! Dziewczyna miała bardzo groźny wypadek i walczy o życie.

REKLAMA

Jak podaje rmf.fm Klaudia Hendel wracała do swojego rodzinnego miasta Morawicy z Wrocławia, gdzie studiuje z kierowcą znalezionym przez BlaBlaCar. Nie dotarła do domu.

Pod Pabianicami doszło do wypadku, w którym kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki.

Klaudia Hendel była reanimowana przez pół godziny!

Materiały promocyjne partnera

„Dowiedziałam się, że Klaudia była przez pół godziny reanimowana i dotarła do szpitala helikopterem.

Była w niezwykle ciężkim stanie, miała poważne obrażenia wewnętrzne. Lekarze wycieli jej kawałek śledziony, kawałek żołądka, kawałek wątroby, miała poobijane nerki, przebite żebrami płuca, zmiażdżoną lewą część klatki piersiowej i całkowicie wyrwaną z barku rękę.

Lekarze wstawiali jej bajpasy, ponieważ doszło do przerwania tętnicy i wszystkich nerwów. Nam powtarzali, że walczą o jej życie, o lewą rękę, że być może będą zmuszeni ją amputować. Na razie kończyna jest ukrwiona, ale zerwane zostały wszystkie nerwy oraz mięśnie” – mówi mama Klaudii w rozmowie z teleshow.wp.pl.

O pomoc dla rodziny Klaudii Hendel apeluje między innymi jej koleżanka z drużyny z programu “Bitwa na głosy” Klaudia Błaszczyk, Małgorzata Nakonieczna, Dominika Bałazińska oraz sam Andrzej Piaseczny.

Klaudia Hendel (zwyciężczyni "Bitwy na głosy") walczy o życie w szpitalu!
Klaudia Hendel (zwyciężczyni “Bitwy na głosy”) walczy o życie w szpitalu!

Dziewczyna leży w szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Łodzi i obecnie utrzymywana jest w śpiączce farmakologicznej, powoli zaczyna się jednak wybudzać. Lekarze są dobrej myśli, ale Klaudię czeka w przyszłości długa rehabilitacja.

Klaudia Hendel potrzebuje pomocy!

Jej najbliżsi – rodzina i przyjaciele – rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, która umożliwi 20-latce walkę o powrót do normalnego życia. Pieniądze można wpłacać na poniższej stronie:

“Kochani!
Sprawa jest nieciekawa!

Jak pewnie obiło Wam się o uszy, byłam w “Bitwie…”. U Andrzeja było nas 16, a wśród nich obecna na załączonym filmie Klaudia Hendel. Piękna, zabawna, szalona i … mocno poobijana. W piątek miała bardzo poważny wypadek samochodowy.

Od tamtej pory walczy o życie w łódzkim szpitalu. Jej rodzice cały czas z nią są, ale potrzebują naszego wsparcia finansowego, żeby mogli jeszcze tam posiedzieć. Wesprzyjmy ich symboliczną kwotą, zafundujmy im hotel, ciepły posiłek, kubek gorącej kawy. Pozwólmy jej bratu dojechać do Łodzi i być przy niej.

Tutaj macie stronę, na której możecie przekazywać datki. Można to zrobić przez różne aplikacje, jak i przelewem tradycyjnym (wtedy wiadomo, że będzie dłużej przechodził). Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.
https://zrzutka.pl/zs4hjr
Dziękujemy <3

PS Oczywiście dla Klaudii zostaną zorganizowane koncerty charytatywne, różnorakie akcje itp itd. O wszystkich tego typu sprawach będziemy informować za pośrednictwem facebooka.
PPS Bardzo prosimy o udostępnienia postu!” – napisała na swoim profilu Klaudia Błaszczyk.

Klaudia Hendel (zwyciężczyni "Bitwy na głosy") walczy o życie w szpitalu!


Przeczytaj również: Ariana Grande z tłumem gwiazd dla Manchesteru. Łzy i wielkie emocje!

KLAUDIA HENDEL
BITWA NA GŁOSY 3 – CASTING ANDRZEJA PIASECZNEGO

Klaudia Hendel – Jej przygoda ze śpiewem rozpoczęła się już w wieku pięciu lat. Od kilku lat jest związana z Domem Kultury „Zameczek” w Kielcach, gdzie uczy się śpiewu pod czujnym okiem Andrzeja Wolskiego. Od lat bierze udział w międzynarodowych festiwalach muzycznych.
Występowała już w Estonii, Rumunii i Odessie, gdzie na międzynarodowym festiwalu zdobyła pierwsze miejsce. Do Odessy mogła pojechać, dzięki przyznanemu przez wójta Gminy Morawica, Mariana Burasa, stypendium dla najbardziej uzdolnionej młodzieży.
Do największych sukcesów Klaudii można też zaliczyć pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Majowa Nutka 2011” w Częstochowie.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA