REKLAMA
Home NEWSY Gwiazdy Ricky Martin opowiedział o swej pierwszej homoseksualnej roli!

Ricky Martin opowiedział o swej pierwszej homoseksualnej roli!

Ricky Martin o homofobii w serialu o zabójstwie Gianniego Versace
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ricky Martin o homofobii w serialu o zabójstwie Gianniego Versace.

Ricky Martin opowiedział o swej pierwszej homoseksualnej roli, którą gra w serialu “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story”. Dla aktora to, także prywatnie, bardzo ważna rola.

Produkcja “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story” przedstawia historię zabójstwa projektanta mody, Gianniego Versace (w tej roli Edgar Ramirez).

Latem 1997 roku kreator mody został zastrzelony przed swą rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana (Darren Criss). Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą.

Penélope Cruz wciela się w siostrę Gianniego, także projektantkę Donatellę, a Ricky Martin w Antonia D’Amico, partnera Versacego.

– Tę historię trzeba było opowiedzieć – mówi Ricky Martin.

– Robimy mainstreamoway serial o homofobii, o nienawiści, o obojętności. To surowa, szczera, dramatyczna i smutna rzecz. Jednocześnie jednak oglądamy historię miłości Gianniego i Antonia i 15 lat ich walki. Chciałem, żeby było o tym głośno.


Przeczytaj również: Rusza Lato z Radiem 2017. Na scenie plejada gwiazd (szczegóły trasy)

Ricky Martin sam ogłosił, że jest gejem w 2010 roku. – To dla mnie wyjątkowa rola, ponieważ mówię w imieniu wielu ludzi, których nikt nie słyszy – przyznaje gwiazdor.

– Jest tam scena, w której Gianni słabnie na plaży i mówi, żebym go nie dotykał, bo paparazzi patrzą. Cofnąłem się w czasie o 8 lat, kiedy sam ukrywałem swoją orientację.

Sezon “Versace: American Crime Story” składać będzie się z 10 odcinków zrealizowanych na podstawie książki “Vulgar Favors” Maureen Orth. Tom Rob Smith pisze scenariusz. Ryan Murphy kręci pierwszy odcinek. Premiera planowana jest na początek 2018 roku.

Seria “American Crime Story” przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy.

W planach jest już trzecia część, “Katrina: American Crime Story”.

Ricky Martin to pochodzący z Portoryko wokalista znany z hitów “Livin’ la Vida Loca”, “María” czy “She Bangs”. Dorobek muzyka zamyka album “A Quien Quiera Escuchar” z lutego 2015 roku.

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nas w aplikacji Google News!Exit mobile version