MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleEska Summer City znowu rusza w Polskę - gdzie i kiedy?

Eska Summer City znowu rusza w Polskę – gdzie i kiedy?
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

26 czerwca ruszyła VII edycja letniej akcji specjalnej ESKA Summer City. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą pojawiać się w największych miastach Polski, aby sprawdzić, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Partnerem akcji jest producent cukierków Mentos, który realizuje globalną strategię komunikacji „Say Hello”.

Eska Summer City 2017 – aż 15 ekip składających się z reporterów Radia ESKA i ESKA TV wyruszy w Polskę, aby odwiedzić te miejsca, gdzie słuchacze ESKI najchętniej spędzają swój wakacyjny czas. Będą to imprezy plenerowe, koncerty, plaże, deptaki czy kluby.

REKLAMA

Na „eskowej” trasie znalazły się w tym roku takie miasta, jak: Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kołobrzeg, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Tarnów, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław czy Zakopane.

Podczas spotkań ze słuchaczami ekipy ESKI będą rozdawać zaproszenia na letnie imprezy, koncerty i wydarzenia sportowe. Do zdobycia będą również gadżety od Radia ESKA i producenta cukierków Mentos.


Materiały promocyjne partnera

Przeczytaj również: Tove Lo pokazała piersi na koncercie w Polsce! (WIDEO +18)

ESKA Summer City 2017

W ramach ESKA Summer City co godzinę w Radiu ESKA nadawane będą specjalne lokalne serwisy informujące o najciekawszych letnich imprezach i wydarzeniach w okolicy.

Dodatkowo kilka razy dziennie na antenie będzie można usłyszeć relacje z wypraw i spotkań ze słuchaczami w polecanych przez ESKĘ wakacyjnych miejscówkach.

W ramach projektu na antenie ESKA TV będzie można obejrzeć specjalny program „ESKA Summer City”, który m.in. prosto z najgorętszych nadmorskich kurortów poprowadzi Ola Kot.

Szczegółowe informacje będą zamieszczane na dedykowanej akcji podstronie na Eska.pl oraz eskaINFO.pl. Relacje zostaną także uzupełniane materiałami dodatkowymi zamieszczanymi w mediach społecznościowych – na Facebooku, Snapchacie i Instagramie Radia ESKA.

W najbliższym czasie ekipa ESKA Summer City odwiedzi:

26 i 27 czerwca (poniedziałek i wtorek)
Magnolia Park

29 czerwca (czwartek)
CityFit Wrocław

30 czerwca (piątek)
Aquapark, Grey Club

1 lipca (sobota)
“Minionkowy zawrót głowy” w Magnolia Park
American Cars Mania w Miliczu
Czarna Góra

2 lipca (niedziela)
Minieuroland

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA