Gwiazdy

Nine Inch Nails w Twin Peaks (WIDEO)

Doczekaliśmy się odcinka “Twin Peaks” z udziałem Nine Inch Nails.

Jak należało przypuszczać, wzorem innych muzyków, tak i Trent Reznor z zespołem Nine Inch Nails pojawili się w serialu, występując w barze Bang Bang.

Na potrzeby produkcji Davida Lyncha Nine Inch Nails wykonali numer “She’s Gone Away” z ubiegłorocznej EP-ki “Not The Actual Events”.

Wcześniej w Bang Bang zaprezentowali się Chromatics, Au Revoir Simone czy Sharon Van Etten. Nine Inch Nails występują w ósmym odcinku.

Reznor i Lynch już wcześniej współpracowali. Laureat Oscara przygotował ścieżkę muzyczną do “Zagubionej autostrada”. Lynch z kolei nakręcił klip NIN, “Came Back Haunted”.

Nine Inch Nails to rockowo-metalowy zespół o industrialnym charakterze. Na jego czele nieprzerwanie stoi Trent Reznor. Kapela 13 razy nominowana była do Grammy – zdobyła dwie nagrody za utwory “Wish” i “Happiness in Slavery”. Za najważniejsze dzieło w dorobku NIN uważa się “The Downward Spiral” z 1994 roku. Ostatnia płyta to “Hesitation Marks” z września 2013 roku.

» Wybrane dla Ciebie

Przeczytaj również: New Model Army zagra na Dużej Scenie Woodstocku

18-częściowy cykl “Twin Peaks” zadebiutował w HBO Polska 22 maja.

W nowej odsłonie wraca wielu aktorów znanych z przeszłości, w tym Kyle MacLachlan, Sherilyn Fenn, Sheryl Lee, Everett McGill czy Wendy Robie. Ponadto występują Monica Bellucci, Jim Belushi, Michael Cera, Richard Chamberlain, Laura Dern, Ashley Judd, Jennifer Jason Leigh, Berenice Marlohe, Tim Roth, Amanda Seyfried, Naomi Watts oraz polska aktorka Karolina Wydra.

THE NINE INCH NAILS w TWIN PEAKS

R E K L A M A » zespoły weselne

Autor
Redakcja MUZOTAKT.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nine Inch NailsTwin Peaks