MUZOTAKTDebiutyAgnieszka Wiechnik debiutuje z utworem "Znak Zapytania" (WIDEO)

Agnieszka Wiechnik debiutuje z utworem “Znak Zapytania” (WIDEO)
A

REKLAMA
REKLAMA

Agnieszka Wiechnik prezentuje nowy singiel pt. “Znak zapytania”. Do piosenki powstał teledysk, który już teraz możecie sprawdzić na MUZOTAKT.pl

Agnieszka Wiechnik to była wokalistka zespołu G.A.T.E. Występowała w telewizyjnych programach “Bitwa na głosy” (drużyna Beaty Kozidrak) i ostatniej edycji “Must Be The Music”.

REKLAMA

Przedstawiciel oraz członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej. Na co dzień nauczyciel śpiewu w Szkole Muzycznej Yamaha w Lublinie. Kompozytorka i autorka tekstów.

Współpracowała z takimi gwiazdami jak: Beata Kozidrak (Bitwa Na Głosy), Artur Gadowski, Krzysztof Cugowski, Kayah, Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Wojtek Cugowski, Piotr Cugowski, Alicja Węgorzewska, Jan Kondrak (Lubelska Federacja Bardów), Tomasz Korpanty, Konrad Mastyło (Piwnica Pod Baranami), Marian Lichtman (Trubadurzy), Andrzej Rybiński, Danuta Błażejczyk. Obecnie chórzystka Majki Jeżowskiej.


Przeczytaj również: Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce (szczegóły)

“Znak zapytania” Agnieszka dedykuje kobietom po przejściach, które wyzwoliły się z chorego związku, ale także tym, które w takim układzie tkwią i nie potrafią go zakończyć.

“Walczcie o swoje “ja” i nie pozwólcie robić z siebie zabawki, manekina czy służącej! Życie jest piękne i to od Was zależy, jak ono będzie wyglądało !” – mówi Agnieszka Wiechnik.

ZOBACZ TELEDYSK
AGNIESZKA WIECHNIK – ZNAK ZAPYTANIA

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA