Mamy zaszczyt przedstawić nową płytę TaLLiba, jednego z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich wokalistów na polskiej scenie reggae i pop! Album „Twoje Miejsce, Twój Czas”, nagrany z zespołem D’Roots Brothers, został wydany 21 sierpnia przez Sony Music Poland.

Talllib

Na płycie gościnnie pojawili się Mesajah, Junior Stress oraz Sztoss, a chórki zaśpiewały dziewczyny z I Grades – najlepszej grupy wokalnej w Polsce, towarzyszącej m.in. Bednarkowi i Ras Lucie. Za ostateczny mix płyty odpowiedzialny był Umberto Echo, słynny niemiecki producent współpracujący z Dub Incorporation oraz Chronixxem. Wydany na singlu utwór „Do końca” powala pozytywną energią, a już niebawem ukaże się klip do utworu „Moi ludzie” z gościnnym udziałem Mesajaha.

Tomasz Słota pod pseudonimem TaLLib występuje od 2007 roku. Był to dla niego rok przełomowy, ponieważ wydana została wtedy jego pierwsza EP-ka „Demo-LLition”, która zyskała ogromną popularność w Internecie. Od tego czasu TaLLib zagrał ponad 300 koncertów w całej Polsce i zyskał rzeszę wiernych fanów. Uniwersalny, pozytywny przekaz sprawia, że utwory TaLLiba znajdują odbiorców w każdej kategorii wiekowej. Wokalista swobodnie łączy różne gatunki muzyczne. Wyjątkowy głos i szczere teksty są spoiwem łączącym odległe, muzyczne światy. W 2013 roku czytelnicy oraz redaktorzy magazynu muzycznego „Free Colours” uznali jego pierwszą płytę “Prosto z Serca” za Debiut Roku 2012.

Album „Twoje Miejsce, Twój Czas” to zniewalająco przebojowy i urozmaicony materiał. Wokalista prezentuje na płycie swoje najbardziej dojrzałe i świadome oblicze. Korzenne reggae, dancehall elektroniczne eksperymenty, szalone popowe brzmienia, dęciaki, znakomity śpiew oraz szczere i płynące od serca teksty – taki jest właśnie TaLLib, muzyczny wojownik, który nie zna ograniczeń. To jedna z najlepszych płyt tego lata, pozycja absolutnie obowiązkowa!

POSŁUCHAJ PROMOMIX
TALLIB “TWOJE MIEJSCE TWÓJ CZAS”

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!